Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: Wymianka Mikołajki 2017
Forum "Kuferek" > Nasze robótki > Wymianki
rachelka
Dawno nie było żadnej wymianki. Ktos chetny na wymianke Mikołajową. Coś małego, np ozdoba na choinke. Zbieram chetnych do końca października. Cały listopad na zrobienie. Grudzień na wysyłkę. Czekam z niecierpliwością.
1. Rachelka
2. Reja
Reja
Jestem za biggrin.gif
rachelka
Oj Reju chyba obejdzie się bez losowania, bo ja swoja wymiankę juz znam
Reja
Tak wyszło, ja też swoją znam smile.gif To robimy małą niespodziankę i wysyłamy do 6.12.
rachelka
oki doki
rachelka
Szybka i krótka wymianka Mikołajkowa. Reju same cudności. ale mam poważne zastrzeżenia co do twojej matematyki huh.gif . Miała być jedna rzecz malutka! A ty cały kram mi wysłałas i moja wymianka przy tym wypada blado blink.gif . No cóż za rok nie dam się tak podejść. Zeby było jasne- skrzata od razu zaklepała sobie córcia i teraz ma ustawionego na messengerze jako zdjęcie główne. Zawieszki na choinkę przecudne. Ale kaboszon to majstersztyk. Bawiłam się koralikami ale tak drobnych w życiu nie widziałam. Co to za jedne. Gratuluję dobych oczu i niesamowicie cienkiej igły. Cudo! 11.gif
Reja
CYTAT(rachelka @ Dec 5 2017, 08:46 PM) *
Szybka i krótka wymianka Mikołajkowa. Reju same cudności. ale mam poważne zastrzeżenia co do twojej matematyki huh.gif . Miała być jedna rzecz malutka! A ty cały kram mi wysłałas i moja wymianka przy tym wypada blado blink.gif . No cóż za rok nie dam się tak podejść. Zeby było jasne- skrzata od razu zaklepała sobie córcia i teraz ma ustawionego na messengerze jako zdjęcie główne. Zawieszki na choinkę przecudne. Ale kaboszon to majstersztyk. Bawiłam się koralikami ale tak drobnych w życiu nie widziałam. Co to za jedne. Gratuluję dobych oczu i niesamowicie cienkiej igły. Cudo! 11.gif

Oj tam, na co komu matematyka biggrin.gif Cieszę się, że skrzacik przypadł do gustu córci. Kaboszon to kamień agat crazy lace, jest obszyty koralikami toho treasure i toho round 15 Polecam, bo są równe i praca z nimi to przyjemność smile.gif

Piwonia
Coś pięknego 630165ato49lhm4b.gif
Reja
Do mnie też dotarł Mikołaj! Rachelko dziękuję za śliczną bombeczkę i masę słodyczy! smile.gif Jak zrobiłam zdjęcie to potem zobaczyłam, że źle tą bombeczkę postawiłam, ale wydaje mi się, że tak się też pięknie prezentuje biggrin.gif Podziwiajcie cudeńko!

rachelka
Koraliki toho. Będę pamiętać. dobrze, że na Kuferku matematyka ma inny wymiar 7.gif biggrin.gif
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2021 Invision Power Services, Inc.