Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: nowy goldenek 3419
Forum "Kuferek" > Nasze robótki > Nasze robótki w toku
grynia
Wzór kupiłam w 2015 roku,i wtedy tez w pażdzierniku zaczęłam go szyć.Ale poszedl w odstawke bo inne prace nie były skończone.Teraz wrócił do łask.Długo sie dziewcze naczekalo na krośnie w altance.Kolorów 200 w tym 120 mieszanych.Wielkośc w najszerszym miejscu 400 xxxów
JUREK
Prześliczny będzie.
OlaP
Cudo, a ile już zrobione. Jestem ciekawa efektu końcowego
irysek2
gk to naprawdę wyzwanie
gratuluję wyboru
Reja
Bardzo pracochłonny, ale piękny będzie smile.gif
jagodzianka
Uuuuch, Gryniu, sumienie cię nie gryzło, że na bok dziewuszkę odstawiłaś? tongue.gif Obrazek jest prze-ślicz-ny!!!!! A poza tym, nie wiem, czy dobrze widzę, czy fotka niewyraźnie zrobiona .... wyszywasz na płócienku? blink.gif Bo jeśli tak, to czysty masochizm grinyes.gif
grynia
Dziekuje wam bardzo że zagladacie do tematu mojego.Tak Jagódko szyje na lnie obrazkowym.Sama się zastanawiam dlaczego ale widze że pieknie wychodzi więc póki oczy sprawne to chyba będe na takim płótnie szyć..A sumienie bardzo mnie gryzło że ta biedaczka poprzykrywana sama tam w altance siedzi ale musialam najpierw skonczyc innego goldenka bo obiecałam synowej.A w miedzy czasie nauczyłam sie bizuterii frywolitkowej no i tak rok minął i wreszcie mogłam zając sie tym obrazem.
rachelka
Jestem pod wrażeniem
jagodzianka
Ha, ja wiem, że pięknie na lnie wygląda ... Lata temu zdarzało mi się popełnić takie dzieła, a teraz podglądam u Rosjanek, bo one sporo na drobnicy szyją. No ale cóż .... oczęta u mnie już dawno nie te, więc ci ogromnie zazdroszczę wzroku i życzę abyś za 100 lat też tak miała wub.gif Ja, niestety, jestem skazana na okularki i kanwę 18 lub w porywach 20.
grynia
Minęłam półmetek -jeszcze 13 kartek.Na dzis prezentuje sie tak.

Piwonia
Podziwiam, ile to roboty! Pięknie wychodzi.
irysek2
goldenki są śliczne ale bardzo pracochłonne
gratuluję wyboru oraz cierpliwości
rachelka
Pięknie ci to wychodzi.
jagodzianka
No przepiękny po prostu! Jeszcze na tym lnie .... 030.gif Moja koleżanka wyszywa ten obrazek na aidzie 20 - też ładnie, ale ten lepiej wygląda. Co by nie mówić, sposób haftowania robi różnicę.
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2021 Invision Power Services, Inc.