Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: Palestynka
Forum "Kuferek" > Koronki > Koronki igiełkowe > Nasze prace
Stron: 1, 2, 3, 4, 5
mario_1970
bardzo podobają mi się Twoje koronki. 11.gif Może kiedyś i ja spróbuję swoich sił.....

Piwonia
Kto ciekaw, niech zajrzy do najbliższych "Twórczych Inspiracji". Mają być w kioskach od 19 lutego. Będzie na temat smile.gif
basia1947
Bardzo piękna koronka mialam możność kiedyś przeglądać książke z tą koronką , ale to trudne smile.gif
Piwonia
Raczej żmudne smile.gif
Piwonia
Dostałam wiadomość z Ariadny, że trzy moje prace zakwalifikowały się do wystawy "Z nici Ariadny". Uroczyste otwarcie ma się odbyć 11 czerwca o 13:00 w Centralnym Muzeum Włókiennictwa w Łodzi. Cieszę się! biggrin.gif
rachelka
A ja muszę z przykrością stwierdzić, że choć 3 razy próbowałam, to nie udało mi się kupić weny lutowej. Trudno.
Gratuluję przyjęcia na wystawę. Pojedziesz?
Piwonia
Na wymiankę smile.gif
rachelka
Super te kwiatuszki się prezentują
Piwonia
Wróciły do mnie moje prace z wystawy "Z nici Ariadny". Trwała do końca sierpnia. No cóż, nareszcie mogę zrobić im zdjęcia smile.gif
Piwonia
Z wymianki dla Joli311:
Reja
Cudna jest ta koronka! smile.gif
Piwonia
Poduszeczka z ostatniej wymianki, i druga, którą zrobiłam "na kolanie" w czasie Zjazdu w Ustroniu:
rachelka
ładne.
Piwonia
Coś tu cicho ostatnio smile.gif No to żeby coś się działo - znowu mi się zachciało próbować kwiatków. Na razie więcej ambicji niż umiejętności: płatków ma być pięć, potem będą pozszywane, obrębione, dojdzie środek - ale na razie te dwa wyglądają dosyć krzywo i coś im tam sterczy nieestetycznie. Jak to ładnie, prosto i równiutko wychodzi Turczynkom na zdjęciach i filmach...
Piwonia
Pomalutku robi się serwetka. Wzór podpatrzony w sieci, tym razem to nie z książek.
wernatka
Kibicuję smile.gif

Prace z wystawy cudne 11.gif wrażenie robi zarówno okrągła serwetka jak i maleństwo, a do tej piękności z elementów można tylko powzdychać z zachwytu.

A kwiatek skończyłaś?
Nawet jeśli uważasz, że coś tam jest nierówno, to jak dojdzie środek i tak nie będzie tego widać.
Piwonia
Kwiatek na razie leży. Musiałam pilnie zająć się innymi rzeczami i tak został. Wrócę do niego, tak sądzę smile.gif

A co do prac z wystawy - akurat ta serwetka z elementów jest najprostsza, robiona podstawowym ściegiem, a środki motywów są szydełkowe - na nich się robi pętelkowe płatki.
wernatka
CYTAT(Piwonia @ Jan 2 2016, 11:51 AM) *
A co do prac z wystawy - akurat ta serwetka z elementów jest najprostsza, robiona podstawowym ściegiem, a środki motywów są szydełkowe - na nich się robi pętelkowe płatki.

No faktycznie, teraz widzę. Serwetka z elementów jest bardzo efektowna, choć ten środek w okragłej serwetce też jest cudo.
Piwonia
Trochę ta serwetka urosła smile.gif W sumie do końca mam niewiele, to nie będzie duża rzecz, ale jest z nią związany pewien projekt. Jak wyjdzie, powiem. Na drugim zdjęciu - porównanie tej serwetki z serwetką szydełkową z tej samej nici.
Piwonia
No to jest gotowa smile.gif
juniperus
Śliczności - podziwiam cierpliwość - dla mnie to już wyższa szkoła jazdy 11.gif 11.gif
koszenila
Piękna. Podziwiam.
Piwonia
Przygotowuję się do zjazdu w Krasnymstawie. Jutro zaczynamy smile.gif
rachelka
Zapowiada się pracowity zjazd
Piwonia
Tak się teraz przedstawiają moje zbiory poduszeczek ozdobionych koronką. Wczoraj, po drodze do Łodzi, zrobiłam tę niebieską pośrodku. Odrobinę niekształtną, bo filc wycinałam w autobusie i nie miałam od czego odrysować kółka.
joana
duży nakład poduszeczek Piwonciu smile.gif
Reja
Śliczne, poduszeczki smile.gif
Piwonia
To aniołek, który powędrował do OliP smile.gif
rachelka
Piekny
wernatka
Śliczny 11.gif
Piwonia
Moje ostatnie prace smile.gif Pierwsza serwetka jest skończona, ale całą pokażę kiedy indziej. Druga robi się - od wczoraj przybył symetryczny trójkątny kawałek, i zabieram się za obrębienie, a będzie tego jeszcze dużo. Aż się boję, czy się z tym wyrobię w takim terminie jak chciałam.
Piwonia
Postęp smile.gif
grynia
już jest piękna a Twoje ostatnie serwety są tez piękne
Piwonia
Nareszcie. Okrągła - wreszcie skończony ufok. Nie jestem do końca zadowolona, ale jak na pierwsze podejście do tych wzorów chyba może być. Owalna - ekspres nie z tej ziemi, niecały tydzień roboty, ale takiej solidnej. Teraz jeszcze trochę ukrochmalić i jadą w świat smile.gif
rachelka
No powiem ci Piwoniu, że za kazdym razem gdy oglądam twoje prace, niezmiennie mnie zadziwiasz. Są cudne. A szybkość ich powstawania jest zadziwiająca. I co chwila nowy wzorek. Cuda! 030.gif haftowanie.gif notworthy.gif
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2022 Invision Power Services, Inc.