Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: Decu jagodzianki
Forum "Kuferek" > Inne robótki > Decoupage > Nasze prace
Stron: 1, 2, 3
jagodzianka
Zapatrzyłam sie na wasze prace, ślinka mi kapała i postanowiłam spróbować - moje pierwsze decu w życiu na podstawie waszych rad. Co mi wyszło, oceńcie, bo strasznie mi sie podoba to dłubanie w farbkach.
DCH
jest śliczne!!!
Furiatka
śliczne początki 11.gif 11.gif 11.gif wub.gif
zs15hn13
Jeśli to początki to ja dziekuję i nie mamy przy tobie szans w przyszłości -zakasujesz nas wszystkie biggrin.gif
Powodzenia i gratulacje!!! smiley_1153.gif
kacpur
blink.gif Jagodzianko wub.gif wub.gif wub.gif 8.gif 8.gif 8.gif
sylwka35
uroczy komplecik 11.gif
szczypior
11.gif 11.gif 11.gif
etosha
no i następna zdekupażowana wink.gif

super smile.gif oby tak dalej smile.gif
Rabcia
Fantastyczne!!!
11.gif 11.gif 11.gif 11.gif
Kuferek
Śliczne prace! Wcale nie wyglądają na pierwsze kroki w tej technice. 11.gif 11.gif 11.gif
fredka1
hehehehe , też bym chciała ,żeby moja pierwsza praca tak wyglądała 11.gif 11.gif 11.gif
Ata
Jagódko! Dłub dalej!! Jestem pod wrażeniem! Pięknie Ci wyszło 11.gif 11.gif 11.gif 11.gif 11.gif 11.gif
jagodzianka
Dziewczyny kochane, bardzo wam dziekują za te miłe słowa, nie macie pojęcia jak się czuję podbudowana. Dzięki wam rozwijam się i wyżywam "artystycznie", coś mi sie jeszcze w życiu chce. W związku z powyższym zakupiłam nastepną krzyneczkę i mój "apetyt dekupażowy" rośnie. biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif
Jagna1
11.gif 11.gif 11.gif
Oj chyba i ja pokuszę się o taką skrzyneczkę tongue.gif
ataboh
Jagodzianko ślicznie!
11.gif 11.gif 11.gif 11.gif 11.gif
miranka
Bardzo fajne prace.Czekamy na następne smile.gif
monicja
Brawo skrzyneczka wyszła super
jagodzianka
Moje drugie pudełeczko. smiley_1153.gif Pokusiłam się o próbę jakiegoś pocieniowania, całkiem zadowolona nie jestem, no ale od czegoś trzeba zaczynać.
Ata
11.gif 11.gif 11.gif 11.gif
Rabcia
WOW!!!

3.gif 3.gif 3.gif surprise.gif 4.gif

Oba są piękne, ale to moim skromnym zdaniem ładniejsze smile.gif
szczypior
11.gif 11.gif 11.gif
kacpur
11.gif Ale p[iekna i jakie sliczne bratki
maryla
Super, a jak tolerujesz farby? 8.gif 11.gif 11.gif 11.gif
sylwka35
Brawo Jagódko - rozwijasz się pieknie decoupagowo - trzymaj tak dalej !!!
ania62
Piekne sa oba, a do bratkow to ja mam sentyment wiec bardziej do mnie ono przemawia smile.gif
Kuferek
Równie śliczna szkatułka jak ta pierwsza. wub.gif 11.gif 11.gif 11.gif
fredka1
Bardzo ładna szkatułka 11.gif
może tylko ta zieleń przy listkach troszke za soczysta.
Jesli mogę coś doradzić to lepiej wymieszać taką soczystą zieleń z odrobina żółtego , wtedy nie bedzie sie odcinać ,
Ale pierwsze cieniowanie zrobiłas super 11.gif 11.gif 11.gif
Furiatka
wielkie brawa 11.gif 11.gif 11.gif 8.gif
alja
Jaki piekny poczatek!!
ataboh
CYTAT(alja @ Mar 14 2007, 10:23 AM)
Jaki piekny poczatek!!
*

I do tego moje macoszki, śliczna! wub.gif 11.gif 11.gif 11.gif
monicja
Brawo. Szkatulka bardzo ladna
jagodzianka
wub.gif wub.gif wub.gif Oj, ulżyło mi, bardzo wam dziękuję za podbudowanie. Myślkę już o nastepnych próbach, tylko żeby choć troszkę kaski wpadło sad.gif
Marylko, farby nie tylko toleruję, a wręcz przeciwnie, ja jestem narkoman farbiany i uwielbiam zapachy farb, lakierów, benzyn itp. blink.gif
Fredko, bardzo dziękuję za rady i oczywiście proszę o jak najwięcej. No właśnie z tej zieleni nie jestem zadowolona bo odcień nie ten, ale zwyczajnie bałam się pomieszać farby, bo nie mam w tym żadnego doświadczenia. Teraz sobie pomyślałam, że będę podchodzić do tego z większym luzem, bo najwyżej coś wywalę niż mam marudzić, że mi nie wychodzi.
Byłoby więcej eksperymentów, ale pieniądze, kochane pieniądze .... sonic.gif sonic.gif sonic.gif
fredka1
Jagodzianko do cieniowania potrzebna jest minimalna ilość farby ( jak na pewno sama zauważyłas) wie gdyby cos nie tak z odcieniem dużo sie jej nie zepsuje rolleyes.gif
Jak mieszam wiekszą ilośc farby (np . do tła) i mi zostanie to przelewam do małego słoiczka i jest na pózniej , na przykład do cieniowania.
Najlepiej sprawdzają sie słoiczki po koncentracie pomidorowym, najwyżej cześciej będzie zupa pomidorowa na obiad biggrin.gif
jagodzianka
skrzyneczka na klucze i szkatułka na drobne akcesoria hafciarskie
Ata
No kochana moja...
REWELACJA!!! wub.gif
Miałam nawet dziś wygrzebać Twój temacik i zapytać co w decu-trawie piszczy u Ciebie biggrin.gif. A tu proszę jakie cudeńka po cichutku, pomalutku stworzyłaś... 11.gif 11.gif

Mała uwaga - a może by tak tytuł tego wątku zmienić, bo koty już daaawno za płotami jak widać wink.gif i kroczki to już bardzo pewne stawiasz 11.gif
DCH
ho,ho,ho - po pierwsze kroki?? bardzo mi się podoba- już wiem z kim będę wymieniać się serwetkami biggrin.gif
Zofija
Bardzo ładne prace 11.gif 11.gif 11.gif
kacpur
11.gif 11.gif 11.gif 8.gif
justa35
Fakt, koniecznie trzeba zmienić tytuł w tym temacie.
Skrzyneczki super 11.gif 11.gif 8.gif 8.gif
Kuferek
Super prace! To już stanowczo nie są pierwsze kroki w decoupage'u! 11.gif 11.gif 11.gif
Rabcia
Jak zobaczyłam skrzyneczkę, to 4.gif 4.gif 4.gif 4.gif 4.gif 4.gif 4.gif z wrażenia i słów mi zabrakło a w gardle zaschło 8.gif wub.gif
irysek2
JAGODA I PO CO JA TU ZAGLĄDAŁAM
CHYBA TERAZ TO TA MYŚL MNIE NIE ODSTĄPI
CHYBA BĘDĘ COŚ KOMBINOWAĆ
TYLKO NIE WIEM JAK SIĘ DO TEGO ZABRAĆ

sad.gif sad.gif sad.gif
rena
Bardzo,bardzo piękne 11.gif 11.gif 11.gif 8.gif
jagodzianka
a to prezent dla Felicji do kuchni
kacpur
11.gif 11.gif 11.gif Bardzo elegancka praca, gratuluje Jagodzianko 8.gif
irysek2
ło kurcze ale śliczna deseczka
dziewczyno spać przez Ciebie nie będę mogła
chyba jajko zniosę
narazie kupiłam dwa pędzelki
ataboh
Przepiękna deseczka 11.gif 11.gif 11.gif
Rabcia
Prześliczn 11.gif 11.gif 11.gif
Ta Felicja to szczęściara...
DCH
no proszę -
CYTAT
Ta Felicja to szczęściara...

tak docienia się koleżanki!!! biggrin.gif
szczypior
Fajna deseczka! 11.gif 11.gif 11.gif
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2021 Invision Power Services, Inc.