Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: Scrapbooking
Forum "Kuferek" > Inne robótki > Scrapbooking > Nasze prace
niebieskaW
Może najpierw zapytam, czy jest tu ktoś, kto scrapami się zajmuje??
niebieskaW
Strony albumiku scrapkowego. Bez fot na razie.
middia
Albumy bardzo mi się podobają, ale nie próbowałam nic takiego robić smile.gif Na pewno będzie zainteresowanie biggrin.gif
Adrianna
Świetny. Mnie też to bardzo kręci, nie tylko w wersji komputerowej - takiej namacalnej też. Komputerowo popełniłam jeden i jeden w formie kartki-obrazka na ścianęsmile.gif)
Chętnie poprzyglądam się temu co robisz:))
Ata
Chętnie popatrzę.
niebieskaW
Ja komuterowe też lubiębiggrin.gif
kacpur
rolleyes.gif Niebieska, Twoje sa piekne, takie ze smakiem, bardzo wdzieczne i pieknie zrobione.Brawo
szczypior
Faktycznie, niebieska- masz niesamowite wyczucie smaku. Czekam na wiecej wink.gif biggrin.gif
Furiatka
Bardzo interesujące i po prostu ładne. Też poproszę o więcej 8.gif
vernon
bardzo lubie ogladac scrapbooki... sama chcialam sie za to wziasc, nawet zamowilam ladnie recznie robiona okladke do albumu (z misiem) ale jakos czasu zbraklo i zrobilam tylko album w ladnej oprawie :/
ania62
Niebieska prace peikne pokazuj co tam jeszcze masz smile.gif
niebieskaW
digital scrap biggrin.gif
ania62
swietne 11.gif smile.gif
niebieskaW
mój pluszak kochany:
kacpur
Bardzo ladne, oryginalne
middia
Kiciusiowa kompozycja szalenie mi przypadła do gustu smile.gif
szczypior
A ja jestem na koty uczulona. Ale takiego "Scrapbookingowanego" to bym chciala wink.gif
sylwka35
kocio mnie rozczulił, szczególnie, że właśnie wczoraj kot mojej Siostry (podobny do tego ze zdjęcia) poszedł gdzieś w świat i nie wraca - wszyscy w domu zrozpaczeni, ale mamy nadzieję, że wróci łajza jedna
Ata
Świetne te prace. Mnie tez kotek najbardziej przypadł do gustu, bo ja jestem kociara biggrin.gif
niebieskaW
Sylwka - trzymam kciki co by kocio szybko wrócił!!!
Mój łobuz w domu tylko szarżuje, nigdzie go nie wypuszczam:D
też mi się podoba koci scrapik. Bi najlepiej robic foty jak spi;) - mało sie rusza;)
maryla
Moi sąsiedzi też mają takiego i bardzo mu sie podoba życie dachowca. Uwielbia czekac na swoją panią ułożony na ulicy przed furtką i łazić, gdzie go kocie oczy poniosą, ale zawsze wraca. Sylwia, może ten kotek siostry też taki łazik i wróci.
Teraz na temat: kartka bardzo ładna 11.gif 11.gif
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2020 Invision Power Services, Inc.