Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: Kartki Vasu dla_Wika
Forum "Kuferek" > Inne robótki > Scrapbooking > Nasze prace
vasu
Jestem na tym forum od bardzo wielu, wielu lat, więcej niż na to data wskazuje, bo mi znikało konto, ale zawsze jako podglądacz, bo nigdy nie miałam czasu, ani aparatu, żeby zrobić zdjęcia moich robótek.
Dzisiaj postanowiłam zadebiutować (bo mam gotowe zdjęcia tongue.gif ) w technice, którą się zajęłam w celach merkantylnych blush.gif .
Moje główne zainteresowania to druty (muszę sfotografować moją suknię ślubną biggrin.gif ), szydełko, haft, a od dwóch miesięcy zaczęłam realizować moje marzenia jeszcze od czasów studenckich, czyli zapisałam się na kurs koronki klockowej, zanim moja siostra zrobi wszystkie najfajniejsze wzory tongue.gif .
Jednak szukałam czegoś, co mogłabym wystawiać na aukcjach charytatywnych mojego synka na Allegro i za namową siostry padło na kartki. Trochę mnie wciągnęło, a oto próbka efektów Kliknij, aby zobaczyć załącznik
Piwonia
Śliczna jest, pozdrawiam i życzę powodzenia smile.gif I koniecznie pokaż wszystkie inne prace. Często cię widzę na forum smile.gif A zdjęcia choćby komórką smile.gif
matokietki
wielkie brawa. piękna kartka. Zdolniacha z Ciebie. Życzę powodzenia
Reja
Piękna!
vasu
Dziękuję Wam blush.gif
Właśnie próbuję ogarnąć Facebooka i wstawić tam moje zdjęcia. Myślę nad jakąś formą promocji, bo niestety Allegro nam się kończy za 5 dni sad.gif P
A to inna karteczka, która się dobrze sprzedawała biggrin.gif
rachelka
Kartki super.A co oznaczy, że allegro kończy sie za 5 dni?
vasu
CYTAT(rachelka @ Oct 27 2014, 12:47 AM) *
Kartki super.A co oznaczy, że allegro kończy sie za 5 dni?


Wszystkie aukcje charytatywne przechodzą na nową platformę charytatywni.allegro.pl, a tam już będą inne zasady. Nie będzie "kup teraz", tylko licytacja i trzeba się będzie powtórnie logować, by wziąć w niej udział. Komu się będzie chciało, jak większość potrzebuje kartki na wczoraj, a wybór jest duży? Tak więc szkoda będzie czasu na wystawianie i pewnie o to chodziło.
rachelka
Ale może warto spróbować. Czasem jak coś nie wychodzi to zmieniają zasady.
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2020 Invision Power Services, Inc.