Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: Gdzie szukać na forum swoich wpisów?
Forum "Kuferek" > Forum ogólne > Forum organizacyjne
DominikaS
Witajcie,
Mam pewien problem, od początku mojej bytności na forum, co zresztą sprawia, że się praktycznie tutaj nie udzielam. Otóż, nie dostaję żadnych powiadomień oraz nie mam najmniejszego pojęcia jak mam odszukać tematy, w których się wypowiadałam, lub które obserwuję. Logicznym wydaje się, zę gdzieś w moim profilu powinno to być. Szukam za każdym razem, gdy mi się przypomni, że gdzieś coś tutaj pisałam i że nie mam żadnych powiadomień...
Zniechęcające okrutnie a przecież nie jestem totalnym neptkiem forumowym, bo na wielu forach bywałam przez lata. Tego forum jednak chyba nie dam rady sama rozgryźć. Czy mogę prosić o jakąś pomoc?
Właśnie obejrzałam panel dodawania tematu i nie ma, najzwyczajniej w świecie opcji aby mi się włączyły powiadomienia. Wybaczcie więc, jeśli się nie odezwę od razu, gdy mi ktoś co poradzi.
Pozdrawiam
Dominika
Piwonia
1) Najedź myszą na swój nick w poście powyżej,
2) Pokaże się dzióbek, kliknij,
3) kliknij w "Znajdź posty użytkownika", albo "Znajdź tematy użytkownika".

Niby można to robić przez listę użytkowników forum - znajdujesz własny nick i klikasz w zakładkę "posty użytkownika", ale mnie to zawsze wyrzuca w maliny.

Co do powiadomień - chyba chodzi ci o śledzenie tematu, i żebyś dostawała na email powiadomienia o odpowiedziach? Szczerze mówiąc nie wiem, jak się to tutaj robi. Ja korzystam z czego innego: ile razy zaglądam na forum, sprawdzam zakładkę "Nowe posty" (Menu Forum po prawej stronie u góry). Nie ma tu aż takiego ruchu, żeby się w tym pogubić, a widzę, co nowego ludzie napisali.

Chyba to wszystko, co mogę poradzić. Prawda, że jest trochę problemów technicznych, które trwają od dawna sad.gif

Edit: o, przepraszam smile.gif Gdy tworzysz temat, post, albo odwiedzasz jakiś dział, na górze koło tytułu masz klawisz "Opcje". Tam możesz wybrać subskrybowanie forum, śledzenie tematu itp. Śledzenie odpowiedzi na post możesz wybrać klikając w tę opcję pod oknem odpowiedzi.
DominikaS
CYTAT(Piwonia @ Apr 9 2014, 11:05 PM) *
1) Najedź myszą na swój nick w poście powyżej,
2) Pokaże się dzióbek, kliknij,
3) kliknij w "Znajdź posty użytkownika", albo "Znajdź tematy użytkownika".

Niby można to robić przez listę użytkowników forum - znajdujesz własny nick i klikasz w zakładkę "posty użytkownika", ale mnie to zawsze wyrzuca w maliny.

Co do powiadomień - chyba chodzi ci o śledzenie tematu, i żebyś dostawała na email powiadomienia o odpowiedziach? Szczerze mówiąc nie wiem, jak się to tutaj robi. Ja korzystam z czego innego: ile razy zaglądam na forum, sprawdzam zakładkę "Nowe posty" (Menu Forum po prawej stronie u góry). Nie ma tu aż takiego ruchu, żeby się w tym pogubić, a widzę, co nowego ludzie napisali.

Chyba to wszystko, co mogę poradzić. Prawda, że jest trochę problemów technicznych, które trwają od dawna sad.gif

Edit: o, przepraszam smile.gif Gdy tworzysz temat, post, albo odwiedzasz jakiś dział, na górze koło tytułu masz klawisz "Opcje". Tam możesz wybrać subskrybowanie forum, śledzenie tematu itp. Śledzenie odpowiedzi na post możesz wybrać klikając w tę opcję pod oknem odpowiedzi.

Czyli forum inne niż wszystkie biggrin.gif wszędzie powiadomienia same się subskrybują a swoje posty łatwiej odszukać smile.gif
Bardzo dziękuję za te informacje. Poszperam zaraz
Pozdrawiam

edit
Administrator zablokował mi możliwość szukania.... nonsens jakis ale cóż. wink.gif
Piwonia
Z szukaniem jest pewien problem, ja wchodzę w "Asystent" - zakładka Szukaj, ale można tam wpisać tylko słowo czy parę słów. Rzadko z tego korzystam. O tym subskrybowaniu postów znalazłam w zakładce "Pomoc".
DominikaS
CYTAT(Piwonia @ Apr 10 2014, 11:31 AM) *
Z szukaniem jest pewien problem, ja wchodzę w "Asystent" - zakładka Szukaj, ale można tam wpisać tylko słowo czy parę słów. Rzadko z tego korzystam. O tym subskrybowaniu postów znalazłam w zakładce "Pomoc".

Dziękuję, ta szukarka w asystencie rzeczywiście działa smile.gif
Piwonia
Ja częściej zaglądam na forum, gdzie posty się nie subskrybują same i dostałabym szału, gdyby było inaczej smile.gif Tam jest taka spamoza, że skrzynka pocztowa pękłaby mi w szwach. Sama pierwsza wycięłabym sobie tę opcję natychmiast! A tu jest spokój, wystarczają mi "nowe posty", z szukania rzadko korzystam. Zresztą działy są poukładane dosyć czytelnie, łatwo się po nich poruszać.
DominikaS

No tak, to rzeczywiście byłoby okropne biggrin.gif Tutaj jednak spamu nie widzę. Na szczęscie.
Piwonia
Ja się śmieję z tą spamozą - wszelkie reklamy, bredzenie, wulgarne zachowanie wycinane są i tępione bez litości. Tam po prostu jest całe grono gaduł. Takie środowisko. Ale z tym śledzeniem to by była makabra smile.gif
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2018 Invision Power Services, Inc.