Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: Facebook
Forum "Kuferek" > Forum ogólne > Forum organizacyjne
antonina78
Dziewczyny, tak sobie pomyślałam, że może warto było by masz Kuferek z Facebook-ować ? Co o tym myślicie ?
Rabcia
W sumie czemu nie? smile.gif
Piwonia
Jestem na Facebooku od niedawna i mam wrażenie nieprawdopodobnego chaosu. Jest to tłum ludzi gadających jeden przez drugiego, tam wszystko ginie. Podobno jeśli kogoś nie ma na Facebooku to nie istnieje, ale ja tego miejsca nie cierpię. Co nie znaczy że Was zniechęcam, bo może Wy odnajdujecie się tam bez problemu i lubicie go.
juniperus
JA osobiście nie lubię portali tego typu - co z tego wynika nie ma mnie na Facebooku i raczej nigdy tam nie zaistnieję. e8f736cfbcdcaa14cf0b83b41b208b83.gif
Piwonia
Ja się zapisałam z konieczności, bo tylko tak mogłam się skontaktować z paroma instytucjami i imprezami.
magdap
J a jestem na facebooku - i prywatnie i jako biznes ale wole kuferka w formie forum - na fejsie wszystko ginie i jest niesamowity balagan....
Piwonia
Tu jest miło i kameralnie. Tam dostaję od razu sterty wiadomości, zdjęć i wszystkiego jak leci od pięćdziesięciu krewnych i znajomych oraz kilku list dyskusyjnych i imprez kalendarzowych. Wystarczy jedna (choćby najmilsza) osoba, która udostępnia garściami zdjęcia (robótkowe, ciekawe), i strona główna puchnie do jakichś kosmicznych rozmiarów. A takich ludzi jest więcej, tudzież gaduł, które udostępniają w ogóle wszystko.
antonina78
Raczej myślałam że Fb to forma promocji naszego Kuferka poprzez "lajkowanie" wink.gif
Piwonia
Jeśli to by przyciągnęło trochę fajnych ludzi, to czemu nie smile.gif
magdap
Mozna zrobic jakby strone promocyjna - ja mam taka dla mojego biznesiku:
http://www.facebook.com/MagdaPdesigns

albo takie cos:
http://www.facebook.com/MagdaPdesigns#!...79748908711330/
tu mozna dodawac documenty np. pdf z wlasnymi wzorkami..
Rabcia
no to która zakłada?
Może tylko do lajkowania bez dodawania plików, a i od czasu do czasu na osi można by podać listę bieżących tematów, co? Tak żeby przyciągnąć ludzi...
matokietki
hallo...!
Wyciągam ten temat na forum. Czy jesteśmy na facebooku ?? Zgadzam się, że nie jest to najciekawsze miejsce, ale jeśli już to chętnie bym tam zajrzała
Piwonia
"Kuferka" jako forum chyba na FB nie ma, ale wiele z nas ma tam konta. Ja jestem Piwonia67 na przykład.
Celina
Ja tam też się nie łapie. Musimy iść z postępem.
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2018 Invision Power Services, Inc.