Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: problem z forum
Forum "Kuferek" > Forum ogólne > Forum organizacyjne
matokietki

mój problem polega na tym, że jak wchodze na forum przejrzę kilka tematów to komputer automatycznie mnie wylogowuje. pojawia sie komunikat, że nie mam uprawnienia. loguję się ponownie i jest ok na chwile, a potem sytuacja się powtarza.
z innym forum nie mam problemów.
będę wdzieczna za pomoc
Kuferek
Przepraszam, ale nie wiem, co może być przyczyną tego wylogowywania i nie potrafię niestety nic na to poradzić sad.gif
matokietki

Dziękuję za odpowiedź.
winy doszukuje sie w moim komputerze, może coś przez przypadek wcisnęłam (znaczy jakiś klawisz albo coś)
może już będzie dobrze
Rabcia
Nie wiem czy Wy też tak macie, ale u mnie czcionka jest mniejsza niż zwykle i gorzej mi się czyta...
Wadę wzroku mam odwrotną, czyli z bliska widzę dobrze, ale takie za małe jakieś te literki i mi niewygodne zwyczajnie. Nic nie zmieniałam i nie wiem czy to tylko tak u mnie? Czy ktoś jeszcze coś takiego zauważył u siebie???
OlaP
CYTAT(Rabcia @ Oct 23 2011, 10:01 AM) *
Nie wiem czy Wy też tak macie, ale u mnie czcionka jest mniejsza niż zwykle i gorzej mi się czyta...
Wadę wzroku mam odwrotną, czyli z bliska widzę dobrze, ale takie za małe jakieś te literki i mi niewygodne zwyczajnie. Nic nie zmieniałam i nie wiem czy to tylko tak u mnie? Czy ktoś jeszcze coś takiego zauważył u siebie???

U mnie wszystko w normie. Może na twoim kompie się coś przestawiło? 583.gif
joana
CYTAT(Rabcia @ Oct 23 2011, 10:01 AM) *

Rabciu czasami tak się zdarza ale już Ci pomagam...
w oknie otwartego internetu ( może być np. kuferek albo cokolwiek innego ) na pasku na górze kliknij w WIDOK...w nim to zobaczysz m.innymi opcję ROZMIAR TEKSTU...najeżdżasz myszą i wybierasz sobie opcję korzystną dla siebie...
u mnie też często zmienia się rozmiar czcionki...ale nie jest to wina strony Kufcia tylko naszych komputerów a raczej ich ustawień.
Kuferek
Kuferkowe formu chyba nie ma opcji zmiany rozmiaru czcionki, a przynajmniej ja go nie znalazłam.
Więc chyba faktycznie zerknij w ustawieniach przegladarki, tak jak radzi Joana.
Mnie się kiedyś klawisz któryś w klawiaturze blokował po zalaniu sokiem i przez to czasami w Operze przy kręceniu rolką myszy właśnie czcionka mi się zmniejszała lub powiększała. blink.gif
Może u Ciebie też przypadkiem coś się w ten deseń przestawiło.
Piwonia
Na mojej klawiaturze za takie zmiany odpowiada skrót Ctrl + (powiększyć), Ctrl - (zmniejszyć). Spróbuj, może wcisnęłaś przypadkowo.
Rabcia
Dziękuję dziewczynki wub.gif wub.gif wub.gif
Wiedziałam, że można na Was liczyć smile.gif
Faktycznie jest i w menu przeglądarki a i skrót klawiaturowy też działa i wreszcie jest super biggrin.gif
joana
CYTAT(Rabcia @ Oct 24 2011, 11:01 AM) *
Dziękuję dziewczynki wub.gif wub.gif wub.gif
Wiedziałam, że można na Was liczyć smile.gif
Faktycznie jest i w menu przeglądarki a i skrót klawiaturowy też działa i wreszcie jest super biggrin.gif

A proszę bardzo Rabciu...cała przyjemność po naszej stronie rolleyes.gif
Piwonia
Od dawna mam z forum ten problem, że kiedy wejdę w profil użytkownika, nie mogę stamtąd wejść w zakładki "posty użytkownika" i "tematy użytkownika". Nie wyświetlają się, jest biała strona, a czasem chciałoby się odnieść do czyichś słów, które trudno jest odszukać na forum po miesiącu albo dwóch. Dałoby się z tym coś zrobić?
lilja
ja mam to samo nie mogę wejść na posty użytkownika ani tematy
lilja
Przepraszamy, wystąpił błąd. Jeśli nie jesteś pewny jak używać tej opcji lub nie wiesz dlaczego wystąpił błąd, spróbuj poszukać w plikach pomocy. takie coś mi się wyświetla
OlaP
wchodzę w posty i tematy użytkownika, żaden problem smile.gif ,
może mam jakieś inne systemy operacyjne albo ustawienia 583.gif
Piwonia
Mi się to udaje tylko, jeżeli kliknę w nicka użytkownika przy jego poście na forum. Wtedy tak. Nie mogę się jednak dostać do postów przez profil. Nie ma sprawy, jeżeli chodzi o osobę aktywną, która często się odzywa. Gorzej, jeżeli ktoś się od dawna nie pojawiał.
Rabcia
Piwonio a nie próbujesz czasem wyświetlać postów czy tematów osoby, która nigdy nic nie pisała??? Bo ja kliknęłam pierwszą *Anię* i bez problemów mi się wyświetliło...
Piwonia
A ja kliknęłam Ciebie i nic. Co więcej, sprawdzam na dwóch przeglądarkach, Operze i Firefoksie. W obu przypadkach nic. Podobnie słabo działa szybka edycja postów, tzn. można wysłać poprawiony post i raczej się te poprawki zapiszą, ale strona idzie w krzaki i trzeba się cofać do poprzedniej, inaczej nic nie widać.
Rabcia
No to cuda jakieś tongue.gif Ja na pewno coś tu piszę od czasu do czasu chociaż wink.gif
Piwonia
Chyba coś odkryłam. Rzeczywiście w każdym z tych przypadków trzeba się strzałką cofnąć o jedną stronę, wtedy wyświetla się poprawnie blink.gif Dziwne to forum.

Edit: ale to w Operze, bo w Firefoksie nic to nie daje.
Rabcia
A u mnie wszystko działa w firefoksie i Piwonia też mi się wyświetla, że się nieźle produkuje na tym forum wink.gif
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2018 Invision Power Services, Inc.