Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: wyszywamy delfinki dla Celinki
Forum "Kuferek" > Akcje charytatywne > Akcje 2008-2011
magdap
Hej dziewczyny (i chlopaki) - ze sprawdzonego zrodla wiem ze Celinka ma nie tylko delfinki na duzych obrazkach ale i delfinkowy material, ktory bedzie mysle dobrze wygladal z oceanicznymi tematami...
jako ze popelnilam swego czasu wzorek delfinkowy to zamieszczam go tutaj na urzytek tej i innych akcji charytatywnych i prywat zupelnych tez (wiekszosc z nas ma tez swoje dzieci...).

Celinka zasugerowala mi ze ten wzorek bedize sie ladnie komponowal z materialami ktore ma wiec moze tak machnac kilka delfiniakow??? Nie konieczne akurat tych z zalaczonego wzorku, moze ktos ma inne ladne wzorki... ja mam taki wiec sie dziele bo wiem ze dziubie sie go bardzo przyjemnie.

na wzorku jest parka ale latwo mozna wydziubac i jednego..

Mala uwaga - jakbym nie 'rozciagala ' muliny to wychodzi mi ze na jednego delfinka trzeba ciut wiecej jak jedna pelna mulina niebieskiego na 'cialko' , zrenice oka zwykle robie ciemnym niebieskim (innym od cialka) ale i braz czy czern bedzie ladnie wygladac. jezyk rozowy, bialko oka - biale... no to chyba wszystko.. a no tak - obrysy czarne. smiley_1153.gif

Temat dalam tutaj bo do bierzacej akcji nawiazuje ale jak admin zna bardziej odpowiednie miejsce to prosze przeniesc zeby porzadek byl. smile.gif
Rabcia
Hej, a te morskie tematy to jak rozumiem do Domu Pomocy Społecznej w Elblągu? Czy gdzieś indziej, bo już się pogubiłam... 2.gif

Czy zamiast delfinka może być konik morski?
Celina
Magda abbra.gif abbra.gif ja poprosiłam , a Ty już wiesz o co chodzi. Delfinki będą na potem ( adresat napewno się znajdzie).

Rablinka poduszki dla DPS w Elblagu są http://www.kuferek.org/forum/index.php?sho...ic=5997&hl=

post 5

Dużo się dzieje to fakt.

WRACAM W CZWARTEK WIECZOREM

magdap
unsure.gif

Znaczy sie takie haftowanie rekreacyjne, zapasiki na 'w razie naglej potrzeby' czy cos...
morskie tematy wszystkie mile widziane - wszystko co mozna podpasowac do materialu w delfinki.
Rabcia
Skoro to zapasiki, to może wrzućmy to już w akcje 2011, w potem się pomyśli co z tym
Aslynn Foreignet
A ja mam takie małe pytanko, bo widzę, że do tych morskich tematów to tutaj jeden schemacik, gdybym miała akurat na tapecie - to jakiej wielkości schemat z tej tematyki by musiał być? I na co konkretnie? Podusie czy jakieś inne rzeczy?
Celina
Kwadraciku na poduszki , rozmiar dowolny bo materiałem się powiększy 11.gif
Aslynn Foreignet
Cóż niekoniecznie to do delfina podobne, ale przerobiłam w haftixie schemat z żółwikiem - w tym temacie siedzi skubaniec http://www.kuferek.org/forum/index.php?sho...amp;#entry84059 może się to to do czegoś wam przyda, z mojej strony raczej szybciej się można schematów doczekać, bo z wyszywaniem to czasem różnie bywa, oj, bywa. Inne rybki też będą biggrin.gif - wielkość 120x120 iksów.
magdap
Pieknie za zolwika dziekujemy,
za igielki lapiemy haftowanie.gif
Aslynn Foreignet
Będzie mi bardzo miło, jeżeli z tego powstanie cos fajnego biggrin.gif no to teraz zabieram się za taką "puchatą" rybkę z kolcami... smile.gif
Celina
Jak tam, nie tylko delfinki dla Celinki wink.gif wink.gif wszystko co pływa pod wodą może zacumować w elbląskim porcie
Celina
I tak sie prezentują delginki od Celinki
Celina
i kolejne
Celina
i kolejny a matariał od magdap notworthy.gif notworthy.gif
rachelka
Śliczności 11.gif
Rabcia
Cudne podusie wub.gif
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2021 Invision Power Services, Inc.