Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: Małe co nieco Rachelki
Forum "Kuferek" > Hafty > Haft krzyżykowy > Nasze prace
Stron: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11
rachelka
Wczoraj skończyłam oprawiać obrazy, które czekały na to nawet dwa lata. I tak pomyślałam, że się wam pochwale. Nie są to wielkie dzieła jak Jagodzianki, ( której dziękuję za wsparcie podczas moich pierwszych dni na forum), ani tak dopracowane jak innych dziewczyn, ale mam nadzieję, że dojdę do takiej wprawy jak wy, jeśli mi tylko życia starczy. wink.gif Chcę także podziękować innym koleżankom, które pomagały mi na początku i nie dały się zwieść moim głupim pytaniom.

Motyl to format widokówki, tak samo koloseum. Serce Pana Jezusa to 30x40 cm (plus passe-partout i ramka=40x50). Anioł Górski to 19x26 cm (plus pase=partout i ramka=24x30).
elapok
Bardzo ładne prace, gratuluję 11.gif
Aslynn Foreignet
Bardzo ładne prace, proste - ale mają w sobie to coś smile.gif Anioł - intrygujący - ciekawa technika wykonania. mam nadzieję, że niedługo znów pochwalisz się czymś pięknym, czekam z niecierpliwością smile.gif
małgoś
Pierwsze koty za płoty. Super pracki 11.gif 11.gif 11.gif czekam na następne
jagodzianka
Rachelko, prace są bardzo ładne i wdzięczne, możesz być z siebie dumna. Anioł - świetny i inny, bardzo ciekawa praca. Będzie z ciebie znakomita hafciarka, bo widać w tym serce i chęci. haftowanie.gif 8.gif 030.gif
rachelka
Dziękuję wszystkim. To nie pierwsze prace tylko ostatnie, a anioł może wierzyć lub nie to skserowane pudełko do butów i haft płaski "na okretkę" na kanwie 80o/10cm, kolory sama dobrałam i mam jeszcze trzy do kompletu ale to tylko w głowie biggrin.gif
Aslynn Foreignet
Niesamowite o.O pudełko powiadasz? Toż z ciebie prawdziwa czarodziejka, jak ze zwykłego kartoniska potrafisz takie cuda wyczyniać, no szacunek po prostu 8.gif
rachelka
CYTAT(Aslynn Foreignet @ Mar 2 2010, 10:24 PM) *
Niesamowite o.O pudełko powiadasz? Toż z ciebie prawdziwa czarodziejka, jak ze zwykłego kartoniska potrafisz takie cuda wyczyniać, no szacunek po prostu 8.gif

Dzięki Lynnka wystarczy zwykłe ksero i kalka
Aslynn Foreignet
jak widzisz, rachelko, czasem wystarczy trochę pomysłowości - i się zrobi arcydzieło smile.gif Nie próbowałam jeszcze kalkować na kanwę (może na krzyżyki to nie błoby dobre, ale haft płaski zdaje egzamin), chociaż jeżeli chodzi o rysunki w paincie - to takie "odgapianie" całkiem nieźle mi wychodzi smile.gif
rachelka
aslynn rysunki w paincie? o czym mówisz?
zamieszczam kilka nowych swoich prac:
Rabcia
Anioł niesamowity! A te ostatnie widoczki takie wdzięczne. 11.gif 11.gif 11.gif
*pelasia*
Rachelka bardzo ladne prace 11.gif 11.gif 11.gif
rachelka
Dzięki
miraa
Super!!!!
Aslynn Foreignet
Bukiecik jest słodki ^^ 11.gif

Co do rysunków w paincie, wklejam na DeviantArt tutaj taki przykładowy smile.gif
http://aslynnforeignet.deviantart.com/art/...ermoon-42471964
ten już wklejałam w inny temat - był wzorowany na obrazie Alfonsa Muchy - Zima http://aslynnforeignet.deviantart.com/art/winters-83933114
i coś takiego smile.gif http://aslynnforeignet.deviantart.com/art/Xitana-57494075
elapok
Świetne, ciepłe kolorki
rachelka

Co do rysunków w paincie, wklejam na DeviantArt tutaj taki przykładowy smile.gif
Ale ty je tylko przerabiasz tak?
rachelka
Dzieki. wstawiam nastepne prace.
OlaP
cudne 11.gif 11.gif a zimowe widoczki kocham
Aslynn Foreignet
ocho, widzę w kolekcji kilka mmroźnie pięknych pracek, chociaż więcej tej zimy nie wklejaj póki się ciepło na zewnątrz nie zrobi - wtedy będziemy się chłodzić samym spojrzeniem na pracki wink.gif

Rachelka, niektóre przerabiam z rysunków a inne rysuję sama od podstaw - opierając się tylko na bazie postaci (tło, postać to mój pomysł - to tak jak mieć pustą kartkę papieru u coś na niej naryswoać - tylko że rysujesz na komputerze) - te które podałam są właśnie tak wymyślone smile.gif ale myślę, że można z nich zrobić fajne wzorki, przynajmniej z niektórych smile.gif
rachelka

Rachelka, niektóre przerabiam z rysunków a inne rysuję sama od podstaw - opierając się tylko na bazie postaci (tło, postać to mój pomysł - to tak jak mieć pustą kartkę papieru u coś na niej naryswoać - tylko że rysujesz na komputerze) - te które podałam są właśnie tak wymyślone smile.gif ale myślę, że można z nich zrobić fajne wzorki, przynajmniej z niektórych smile.gif
[/quote]
No to moje gratulacje. Ja w paincie nawet bałwana nie umiem narysowac. rolleyes.gif blink.gif
rachelka
kilka prac bez zimy wink.gif
rachelka
Aslynn znalazłam taki link i nie wiem gdzie go wkleić, a jest dość ciekawy.
http://www.youtube.com/watch?v=wydLjDywmkU
idąc tym tropem mozna ogladnąć wspaniałe prace.
*Ania*
Piękne 11.gif 11.gif 11.gif
elapok
Śliczne - szczególnie podobają mi się koniki
rachelka
dziękuje wam smiley_1153.gif blush.gif
Aslynn Foreignet
Rachel, piękne pracki - bratki są świetne. 11.gif
Co do linka - myślę, że byłby dobry do tematu o rysunkach - swoją drogą rzeczywście arcydzieła - nie dość narysować, ale jeszcze na płaskiej powierzchni zachować trójwymiarowość, głębię - to dopiero sztuka.
rachelka
CYTAT(Aslynn Foreignet @ Mar 10 2010, 09:21 PM) *
Rachel, piękne pracki - bratki są świetne. 11.gif
Co do linka - myślę, że byłby dobry do tematu o rysunkach - swoją drogą rzeczywście arcydzieła - nie dość narysować, ale jeszcze na płaskiej powierzchni zachować trójwymiarowość, głębię - to dopiero sztuka.

Aslynn jak powiedziałaś tak zrobiłam Umieściłam link ze zdjęciami 3D w innym panelu, ten post można usunąć.
rachelka
Moje pierwsze jajka temari.Koszmar ale kto wie może następne będą lepsze.Drugi przykład to gazeta i tak powinny wyglądać.
A to moje pierwsze bombki temari. Tu już jest dużo lepiej.
myszka
świetne , czego to człowiek jeszcze nie wymyśli 3.gif
*Ania*
Prześliczne!!! Nawet nie odważę się za nie zabrać, dla mnie to czarna magia oko1.gif
Aslynn Foreignet
Rachel, tak patrzę i patrzę... jak to to temari się robi? śliczniaste po prostu, ale chyba sama tej techniki nie rozgryzę
OlaP
metoda jest opisana w Wenie 6/2009, szukaj jej u Rachelki w temacie super gazeta
rachelka
Ola P wyjęłaś mi te słowa z ust.A jajka sa w wenie 2-2010. wbrew pozorom bombki są łatwiejsze.I po całym dniu place bolą od igły. Trzeba wziąć największą igłę jaką się ma.
ataboh
Ale to fajne, i pięknie wygląda... ale chyba bardzo pracochłonne haftowanie.gif 11.gif
kacpur
Pięknie się prezentują 11.gif 11.gif 11.gif
Aslynn Foreignet
Ola, Rachelka, muszę pozerkać po tych gazetkach, bo technika mnie zaciekawiła smile.gif
Zresztą wszystko wydaje się łatwe, jak się to ogarnie - najtrudniej zawsze zacząć - ponieważ trzeba zrozumieć metodę smile.gif
rachelka
Najtrudniej to podzielić szpilkami jajko lub bombkę na równe części. zwłaszcza jajko. A potem to już z górki.
*pelasia*
Racelka coraz piekniejsze obrazy nam pokazujesz.Bombki super,takich jeszcze nie widzialam. 11.gif 11.gif 11.gif
*pelasia*
Przepraszam Rachelko nie dopisalam"h" wub.gif wub.gif wub.gif
rachelka
spoko pelasia. wystarczyło włączyć edycję i można samemu poprawić. a racelka tez nieźle brzmi hihi
jagodzianka
faktycznie, śliczniaste te tworki wub.gif pierwsze widzę takie cudaki
rachelka
Oto kilka następnych prac. Mój pierwszy sweter z wykonania i z pomysłu. Ato ubranka dla psa koleżanki, ale moje koty służyły za manekiny. Nie były zadowolone. Robiły wszystko, żeby to z siebie ściągnąć. wink.gif
rachelka
Wielkanoc tuż, tuż, więc powstało takie małe coś z weny 2-2010
elapok
Świetne drobiazgi a ubranko dla pieska też fajne - choć piesek nie wygląda na szczęśliwego
rachelka
choć piesek nie wygląda na szczęśliwego

Był rozpieszczony. Nosiła go w torebce dopóki nie wyrósł.
*pelasia*
Rachelko ukazujesz nam i inne swoje talenty.Wielkie brawa!!! 11.gif 11.gif 11.gif
jagodzianka
a jaki cudny rozczulający i tłuściutki koci brzuszek wub.gif wub.gif wub.gif
rachelka
Dziękuję. Dziś odkryłam (przetestowałam) nowe możliwości dzięki kursie frywolitek, prowadzonej przez Sylwkę 35 (wielkie dzięki za kurs Sylwka) z forum i powstało takie coś.
Jagodzianko mam dwa takie kocury. Ten jest mniejszy. Rudy na jesieni potrafi ważyć 6kg plus 5cm włosa. Wygląda potężnie.
halszka
CYTAT(jagodzianka @ Mar 25 2010, 08:26 PM) *
a jaki cudny rozczulający i tłuściutki koci brzuszek wub.gif wub.gif wub.gif

rachelko
super kociak biggrin.gif
a i sweterek też świetny i fajnie w nim wyglądasz , no i powodzenia życzę z frywolitkami bo bardzo mi się ta technika podoba , ale ja nie mam do niej cierpliwości sad.gif
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2020 Invision Power Services, Inc.