Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: Taaakie tam....
Forum "Kuferek" > Inne robótki > Inne robótki > Nasze prace
Stron: 1, 2, 3, 4
*Ania*
Dziś dla odpoczynku od innych robótek zaczęłam wycinać...oczywiście muszę to jeszcze lepiej podkleić, włożyć za szybkę, ale już pokazuję bo nie wiem jak długo będę mogła mieć jeszcze aparat...
*Ania*
Zdejmowałam ozdoby choinkowe i przed umieszczeniem w pudle jeszcze je sfociłam...taaakie tam z nasion.
joana
Aneczko wszystko bardzooooooo ładne...jedne nasiona bardzo przypominają aksamitki....
Piwonia
Taakie tam... Że też mnie nigdy nie podkusiło, żeby taaakie tam zrobić! Nasiona to taki fajny materiał!
Aslynn Foreignet
Jak się dobrze kombinuje, to można zrobić coś z niczego ^^ Nawet nie wygląda jak robione z nasion... powiedziałabym, że to co innego smile.gif ale efektownie wygląda rolleyes.gif
Piwonia
Bo nasiona są efektowne. Każdy gatunek ma swój kształt, kolor (albo kolory), fakturę. Nieraz popatrywałam na to, ale brakło czasu i uwagi. Czasem w sklepikach z afrykańskimi cudami znajdowałam naszyjniki i inne takie z ichnich nasion, innych niż nasze. A moja babcia miała różaniec z nasion drzewka różańcowego i drugi z jeszcze innych nasion, nie wiem jakich. Ja ten jej różaniec mam do teraz, a zdarza się, że ktoś hoduje dotąd drzewko różańcowe i takie różańce robi - słyszałam o jakichś siostrach, nie wiem gdzie. To są bardzo ładne nasionka, naprawdę. Nic im nie trzeba urody poprawiać, chyba nawet własny połysk mają taki że lakier jest niepotrzebny.
*Ania*
CYTAT(joana @ Jan 21 2010, 10:41 PM) *
Aneczko wszystko bardzooooooo ładne...jedne nasiona bardzo przypominają aksamitki....

Asiu, masz bardzo bystre oczęta - to są właśnie nasiona aksamitek.

*Ania*
Piwońciu, roślinka o której mówisz to jednoroczna trawa o nazwie Łzy Hioba, ma nasionka twarde i jakby polakierowane. Robi się z nich właśnie różańce. Muszę się pochwalić, że w ubiegłym sezonie zasiałam ją po raz pierwszy i zebrałam parę nasion, w tym roku myślę, że doczekam większego zbioru, więc może uda mi się z nich coś zrobić.
*Ania*
Znów się trochę bawiłam...szkoda, że fotograf ze mnie marny...
joana
Ciekawe jajo a z jakich materiałów robiłaś ?
*Ania*
Asiu, tak trochę kombinowałam...hehe, to niebieskie to koraliki, a białe...manna 7.gif
cuks_ona
Ania jajo z manny super biggrin.gif !
*Ania*
Dzięki smile.gif
myszka
świetne masz pomysły biggrin.gif
super ozdoby 11.gif 11.gif 11.gif
cuks_ona
Tobie to naprawde nie brakuje pomysłow do twórczości biggrin.gif z byle czego potrafisz zdziałać cuda biggrin.gif
rachelka
Bardzo ciekawe te twoje ozdoby. Muszę kiedyś spróbować. 11.gif
*Ania*
Dziękuję Wam pięknie za pochwały...Ze mnie to taka niespokojna dusza, ciągle poszukuję czegoś nowego.
*Ania*
W czasie deszczu..., nie tylko dzieci się nudzą wink.gif
joana
Nie wierzę , że się nudzisz Aniu... wink.gif
ja też się nie nudzę ale....mam chwilowe zaćmienie umysłu - chyba przez ten lejący deszcz tongue.gif
*Ania*
Masz rację Asiu, nie wiem gdzie rączki włożyc wink.gif Do tych kwiatuszków długo dojrzewałam, aż w końcu spróbowałam tongue.gif
Celina
Piekne są prace, zdolne rączki gratuluje
*Ania*
Dziękuję Celinko:)
*Ania*
Moja pierwsza w życiu bombka karczoch smiley_1153.gif Nie jest idealna, ale tak się cieszę :_clap_n_:
mo1da2
Aniu,ciesze sie razem z Toba. 11.gif
joana
Ja też się cieszę, że Ty się cieszysz.... wink.gif
nie umiem robić i tyle biggrin.gif
*Ania*
Asiu umiesz, umiesz - tylko jeszcze nie wiesz, że umiesz wink.gif
magdap
hahaha
ale sie usmiechnelam
'Umiesz tylko jeszce nie wiesz ze umiesz'- to extra powiedzonko. Aniu, kupuje je od ciebie.
Swoja droga bombka sliczna.
joana
CYTAT(*Ania* @ Dec 11 2010, 02:58 PM) *
Asiu umiesz, umiesz - tylko jeszcze nie wiesz, że umiesz wink.gif

Z tego wniosek, że nie wiem jeszcze o wielu rzeczach Aniu biggrin.gif tongue.gif
*Ania*
Asiu, przecież wiem, że zdolniacha z Ciebie 030.gif
Ja pojechałam(o matko, to za dużo powiedziane - ślizgnęłam się) do sklepu po laski kleju i szpileczki - walczę z makaronem wink.gif
joana
Walcz, walcz ...ja walczę ze szkatułkami decu... biggrin.gif
*Ania*
Pochwaliłyście pierwszą bombkę, więc ośmieliłam się zrobic drugą, ale muszę Was lojalnie ostrzec, że zamówiłam jeszcze kilka styropianowych kul smiley_1153.gif smiley_1153.gif smiley_1153.gif
mo1da2
Brawo 11.gif Aniu 11.gif Brawo
*Ania*
Dzięki!!! biggrin.gif
joana
Piękności Aniu 11.gif
moje styropiankowe leżą i nie mam już sił na robienie wink.gif
*Ania*
Eee tam Asiu, siły zawsze się znajdą, gorzej z czasem wink.gif
magdap
11.gif
koszenila
8.gif 11.gif 11.gif 11.gif
rachelka
11.gif 11.gif 11.gif
halszka
Ania ...
- a rób że ( czy to po polsku jest napisane ?) - kochana , te karczochy - rób ! , bo ja ich ani w ząb : nie rozumiem i nie umiem spotworzyć , a tobie tak fajnie wychodzą .... wiec pewnie będę liczyć ( ( na karczochy od ciebie 7.gif ) - nie słuchaj GO , nie słuchaj . biggrin.gif ) )
...kiedyś na ciebie blush.gif
*Ania*
CYTAT(halszka @ Dec 13 2010, 08:47 PM) *
Ania ...
- a rób że ( czy to po polsku jest napisane ?) - kochana , te karczochy - rób ! , bo ja ich ani w ząb : nie rozumiem i nie umiem spotworzyć , a tobie tak fajnie wychodzą .... wiec pewnie będę liczyć ( ( na karczochy od ciebie 7.gif ) - nie słuchaj GO , nie słuchaj . biggrin.gif ) )
...kiedyś na ciebie blush.gif

A napisałaś list do Mikołaja ??? Jeśli tak, to może Ci wrzuci przez komin oko1.gif
*Ania*
Okres przedświąteczny, więc nawał pracy, ale zrobiłam trzeciego karczocha - poszedł na kiermasz świąteczny, w którym swoje prace sprzedawały moje Kolorowe Niteczki.
Rabcia
Piękny! 11.gif 11.gif 11.gif
joana
Piękny....... 11.gif
*Ania*
Niestety, zostało po nim wspomnienie...
*Ania*
I parę następnych karczochów...
Rabcia
Wspaniałe! 11.gif 11.gif 11.gif
rachelka
Bomba i jakie równiutkie!
*Ania*
Już po świętach, ale jeszcze mogę pokazac pozostałe bombki karczochy...
*Ania*
A tu ostatnia, zrobiona była dla mojej córci i powiem nieskromnie, że wyszła najładniejsza.
Teraz czas pomyślec o jajkach karczochach wink.gif
wernatka
Prześliczne bombeczki 11.gif
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2020 Invision Power Services, Inc.