Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: nowy dział
Forum "Kuferek" > Forum ogólne > Forum organizacyjne
Celina
to może dyrektor kuferek otworzy nowy dział poduszki smiley_1153.gif smiley_1153.gif skoro mozemy się chwalić
miła
....świetnie Cela, biggrin.gif mi przyszła taka myśl cool.gif, że może pod szyldem "tu mozemy się pochwalić ", będzie można wrzucać wszystko do pokazania .......
jak myślicie ???? wink.gif a co "dyrekcja"kuferkowa ????? jeśli pomysł głupi, to go usunąć, by słonka nie oglądał ..... smiley_1153.gif dzięki
Kuferek
Zastanawiam się, jak to zorganizować.
Może tam na dole, gdzie są "nasze robótki w toku" dodać jeszcze jedno forum o nazwie "nasze prace"? Czy może lepiej w każdym dziale zrobić podfora też o nazwie nasze prace? Nie wiem, które rozwiązanie będzie lepsze. dubbio.gif

A co do działu poduszek, to miałby to być dział poświęcony ich szyciu, czy wklejaniu tylko zdjęć gotowch prac? Jakie miałoby być jego przenaczenie?

Muszę przenieść ten temat do właściwego podforum, bo w dziale "Kącik życzeń" to miały być życzenia z okazji urodzin i innych świąt. smile.gif
Celina
przepraszam że nie tu napisalam . smiley_1153.gif smiley_1153.gif

ja proponuje do działu nasze robótki biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif
Ata
Myslę, że można otworzyć takie forum "nasze prace niehaftowane" i tam pokazywać wszystko jak leci biggrin.gif Wydaje mi się, że łatwiej nam będzie oglądać wszystkie cuda typu szydełko, druty, frywolitki, szycie itp itd, gdy będzie to w jednym konkretnym miejscu.
Bo prawdę mówiąc jak teraz oglądam przepiękne rzeczy robione przez dziewczyny (myślę tu o niehaftowanych arcydziełach), to trochę się gubię w szukaniu ich między schematami i kursami.
Chyba wiecie o co mi chodzi..
Kuferek
Coś mało osób się wypowiedziało. sad.gif
Jestem ciekwa, jakie zdanie mają jeszcze inne osoby. smile.gif
uliczka
CYTAT
Myslę, że można otworzyć takie forum "nasze prace niehaftowane" i tam pokazywać wszystko jak leci  Wydaje mi się, że łatwiej nam będzie oglądać wszystkie cuda typu szydełko, druty, frywolitki, szycie itp itd, gdy będzie to w jednym konkretnym miejscu.
Bo prawdę mówiąc jak teraz oglądam przepiękne rzeczy robione przez dziewczyny (myślę tu o niehaftowanych arcydziełach), to trochę się gubię w szukaniu ich między schematami i kursami.

ja też jestem za tym.
chyba otworzenie takiego forum i wydzielanie w nim tematów na różne niehaftowane rzeczy jest dobrym pomysłem biggrin.gif
Iwa
To dobry pomysł biggrin.gif

CYTAT
Bo prawdę mówiąc jak teraz oglądam przepiękne rzeczy robione przez dziewczyny (myślę tu o niehaftowanych arcydziełach), to trochę się gubię w szukaniu ich między schematami i kursam

Ja też się gubię i daltego byłoby lepiej gdyby były w osobnym dziale tongue.gif
Ata
No to Kuferku! Do dzieła biggrin.gif
Kuferek
No to stanęło na tym, że utworzyłam w każdym dziale podfora "nasze prace". I tam będzie można zamieszczać tematy, w których będziemy chwalić się gotowymi pracami.
Wszystkie robótki w trakcie wykonywania wylałabym, żeby były w dziale "nasze robótki w toku". Jeśli uważacie, że warto byłoby dla przejrzystości zrobić tam podział na poszczególne techniki, to nie ma problemu z ich utworzeniem.

W związku z powyższymi zmianami mam ogromną prośbę do moderatorów poszczególnych działów, żeby poprzenosili wszystkie tematy dotyczące gotowych prac do odpowiednich podforów "nasze prace". notworthy.gif notworthy.gif notworthy.gif
Iwa
CYTAT
W związku z powyższymi zmianami mam ogromną prośbę do moderatorów poszczególnych działów, żeby poprzenosili wszystkie tematy dotyczące gotowych prac do odpowiednich podforów "nasze prace".

Kuferku a kto ma to zrobić w dziale "Haft Krzyżykowy" jest nas tam 3?
Kuferek
Iwa,
Każda z Was ma uprawnienia do moderowania tylko w swoich działach i tylko z nich możecie przenieść tematy. Ale wydaje mi się, że u Was nie ma takich tematów dotyczących gotowych prac. smile.gif
Iwa
No właśnie tak się zastanawiałam:) I myślałam że tematy zamknięte z :Nasze robótki w toku" mają być przenoszone i stąd moje pytanie biggrin.gif Z tym że to za bardzo by sensu nie miało bo one trafiają do galerii:)
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2018 Invision Power Services, Inc.