Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: Gotowe obrazki z materiału
Forum "Kuferek" > Akcje charytatywne > Akcje 2008-2011
Celina
Mam prośbe może znajdziecie w swoich zbiorach, nie wiem jak fachowo nazwać "obrazki" " aplikacje z materiału, które można by wykorzystać do uszycia poduszek.Nie muszą być duże.
JUREK
Mam pytanie czy to muszą być materiały pod bardzo gorące żelazko np.(bawełna) ,
czy wszystkie jakie są nawet sztuczne , bo będę szperać i roześlę tzw .wici po koleżankach , ale nic na 100% nie obiecam.
pozdrawiam Nowo-rocznie!
Piwonia
Mam kawały białej pościelowej bawełny (bez opisu, nie wiem czy nie ma jakiegoś dodatku), z drukowanymi obrazkami, dość sporymi, jakichś misiów i lalek czy czegoś takiego. Nie wiem czy się nadadzą. Może w jakiejś chwili sfotografuję i prześlę Ci, żebyś zdecydowała czy będą dobre.
magdap
Hej,
moze wstaw jakies zdjecie tego co masz na mysli - bedzie latwiej zrozumiec co masz na mysli i czego szukac.
Moze chodzi Ci o panele poduszkowe? taki obrazek na materiale specjalnie na poduche?
Celina
tak magdap o tym myślałam
macie racje wstawię zdjęcie o co mi chodzi.
magdap
Hej dziewczymy ,
jesli chodzi o panele poduszkowe to polecam ten sklep:

http://www.abentleycushions.co.uk/products...pe=10&cat=5

panele sa tam CUDOWNE.
I na dwa typy maja specjalna oferte 1 funta za dwa panele ( jeden podwojny) - na zrobienie dwoch poduszek. oferta dwa funty za kawalek na dwie poduchy jest wieksza i sa takie miodzia ze az oczy lzawia...

WAZNE - przesylka musi pojsc na adres w UK bo inaczej koszty sa kosmiczne - 5 funtow za przeslanie jednego kawalka materialu.. nie wiem zkad oni biora te ceny - nawet DHL jesl tanszy....

Tak wiec jesli macie rodzine lub dobrego znajomego wub.gif w UK to mozecie z nim pogadac o podaniu jego adresu na dostawe a potem rodzinka czy znajomy moze wam to wyslac poczta poleconym...

zalaczam panele za 1 funta
Celina
Jestem chora jak się naoglądałam.Kiedy takie rzeczy u nas będą.

A może jesteście chętne to zróbmy zapisy.A czas mamy do lata 2010 .

Założymy oddzielny temat , czekam na wieści.
magdap
do lata to przeceny znikna... jesli ktos chcialby kupowac to trzebaby sie bylo skrzyknac szybciutko....
podejrzewam ze jak e-bay sprzedawcy wywesza ta przecene za 1 funta to te panele szybko znikna z oferty...moze nawet tydzien i bedzie po imprezie...bo naprawde to niewiadomo ile tego jest na sklepie...
Celina
Udało mi się upolować, nie tak wyraźne ale też ładne.
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2021 Invision Power Services, Inc.