Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: Koniec szycia do Pabrade koło Wilna
Forum "Kuferek" > Akcje charytatywne > Akcje 2008-2011
Celina
Witam

Chciałam wszystkim podziękować za udział w akcji.Mamy przygotowane 220 poduszek do Pabrade. Mój pracodawca jest na etapie załatwiania transportu.
Poduszki zaczynam wynosić z domu do pracy ( bo tam jest więcej miejsca).

Zdjęcie nie oddaje stanu faktycznego to raz a dwa 220 poduszek w 48 m 2 to dopiero robi wrażenie.

http://celaj.fotosik.pl/albumy/613540.html

Bez Was to by nie wypaliło, jeszcze raz piknie dziekuje

A jaka była moja radość gdy się okazało że w Kuferkowie jest Lilia z Wilna, z radości to ni się skakać chciało.
Jak akcja szczytna to ma swego Patrona , który czuwa aby sie powiodło i za to dziekuje
magdap
SUPER!!!
az 220 poduszek - to chyba znaczy ze wszyscy podopieczni dostana podusie?
Pozdrawiam wszystkie uczestniczki akcji wub.gif
Sarna
smile.gif Gratuluję Celinko smile.gif
Celina
Musze podzielić się z Wami dobrą wiadomością, dowódca załatwił tramsport do Wilna.Nic więcej nie wiem bo jestem na urlopie.Kocham Was za okazaną pomoc.Jestem najszczęśliwszą osoba na świecie
Celina
Już 10 marca 2010 jedziemy do Pabrade z poduszkami ( główny podarunek ) mamy równiaż zabawki, odzież, środki czystości , kredki itd.

Wracamy w sobotę .

Jeszcze raz wszyskim dziekuje za okazaną pomoc
- w wyszyciu kwadracików
- w szyciu poduszek.
Bez Was nic by nie wyszło.
Pozdrawiam i ściskam.
JUREK
CYTAT(Celina @ Nov 10 2009, 12:10 PM) *
Musze podzielić się z Wami dobrą wiadomością, dowódca załatwił tramsport do Wilna.Nic więcej nie wiem bo jestem na urlopie.Kocham Was za okazaną pomoc.Jestem najszczęśliwszą osoba na świecie

Celinka jesteś wielka dzięki za organizację tej akcji , bo nie każdemu chce się chcieć.!!!!!!
Celina
Witam wszystkie bratnie dusze naszj akcji.Jestem bardzo zmęczona ale szczęśliwa.Piszę to ze złami w oczach gdyż wiem, żeby nie Wasza pomoc nie udało by sie to ogromne przedsięwzięcie.
Proszę Was o to abyście mi uwierzyły ,że dla tych chwil warto żyć i szyć.
Pocałunki spontaniczne i szczere tylko tam otrzymaliśmy.
Dzieci i młodzież jest tam od 3 do 28 lat. Stan uposledzenia jest różny.
Dyrektorce i personelowi kłaniam sie w pas i zdejmuje czapkę z głowy za ich ofiarność i poświęcenie dla dzieci.Jest to dom dziecka gdzie opieka jest cało dobowa.Są dzieci chodzace i leżące.Po odwiedzeniu tych dzieci zdołowałam sie bardzo i pytałam się w myslach dlaczego.

Wchodzimy na jedną z sal a chłopak niewidomy wyciaga rękę, więc mu ją podaję , a On kieruje moją rękę nad głowę i chce żeby go pogłaskać.
Są to dzieci które zostały sądownie odebrane rodzicom, przebywają tu też rodzeństwa.

210 osób a kazdy ma swoją historię.

Dzieci ( dziewczęta i chłopcy) robią na drutach, na szydełku. Szkoda że wczesniej nie wiedziałam bo można było też zorganizować nici,

Każde z nas otrzymało aniołka i gwiazdkę. Są to najcenniejsze prezenty jakie otrzymaliśmy od obcych sobie osób.

Ten symboliczny aniołoł i ta gwiazdka jest również dla Was.
Róbmy dalej to co robimy jako aniołowie a gwiazdka nas poprowadzi do odbiorcy.....

Takie domy dziecka są trzy na Litwie.

Wielkie ukłony dla firmy Lotos za transport.
Janusz z firmy Lotos nie tylko był kierowcą który nas szczęśliwie transportował, ale był również naszym przewodnikiem po Wilnie oraz robił nam zdjęcia.

Zdjęcia w przyszłym tygodniu wstawie jak otrzymam od Krzysztofa bo robiliśmy na 1 aparat.

Jest takie magiczne słowo dziękuje, aby Wam podziękować za dotychczas okazaną pomoc.
Piwonia
Celinko, piękne wieści. Chciałoby się móc więcej zrobić. Będę czekać cierpliwie na zdjęcia.
Celina
To juz historia która powstała tez dzieki Wam.

DZIEKUJE
kacpur
wub.gif wub.gif wub.gif wub.gif Wielki "szacun" , gratuluję
ataboh
heart.gif heart.gif heart.gif
Piwonia
Całą relację przeczytałam i obejrzałam zdjęcia natychmiast jak się pojawiły. Pięknie, że się tyle udało. I naprawdę wyrazy uznania za zorganizowanie takiej akcji.
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2021 Invision Power Services, Inc.