Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: PROŚBA
Forum "Kuferek" > Akcje charytatywne > Akcje 2008-2011
Sarna
Moje i Celiny zasoby kwadracikowe są puste....A marzy mi się przekazanie poduszek kilku dzieciakom chorym na raka...Macie może jakieś gotowe kwadraciki??
magdap
Ja chyba niebardzo nadazam... myslalam ze w tym roku dziubiemy dla chorych (niepelnosprawnych) dzieci z Pabrade kolo w Wilna i termin jest na tak podkoniec roku....
Czy cos mi umknelo?
Sarna
Wygląda to tak, że do Wilna Celinka chce przekazać podusie już w kwietniu, albo jeśli się nie uda, to jak najszybciej...Ale jeśli wpadną nam jakieś kwadraciki,to fajnie by było przekazać je jeszcze komuś.....
magdap
Aaaaa...
no to faktycznie sporo mi umknelo blink.gif ... i niestety nie dam rady nic dzubnac do kwietnia dla kuferka... wub.gif mam zobowiazania dla innej akcji harytatywnej - LoveQuilsUK i to podejrzewam zajmnie mi tak do lipca....... blush.gif ale napewno w tym roku cos dla Was haftowanie.gif
OlaP
Mam gotowe, wysyłam do Sarny.

Sarna
smile.gif
Celina
Bardzo Was ładnie proszę o kwadraciki brakuje już tylko 56 szt.Nie proszę dla siebie tylko dla innych.Może kuferkowa cicia znajdzie trochę międzyczasu i coś machnie igiełką. haftowanie.gif haftowanie.gif

Bardzo proszę , pieknie się kłaniam smiley_1153.gif smiley_1153.gif
magdap
melduje ze juz wyslalam zobowiazanie do LoveQuiltsUK i jestem cala dla Kuferkowej akcji, do ktorej przeciez obiecalam dziubnac co-nieco. haftowanie.gif
uprzedzam jednak lojalnie ze jestem dziubankowym slimakiem i troszke mi to zajmie a nie chce przez pol Europy wysylac jednego kawaleczka kanwy z dziubanka.
smiley_1153.gif
Celina
DZIEKUJE

Może znajdzie się kuferkowa ciotka do pomocy , bo magdap będzie smutno samej wyszywać.
Sarna
Celinko, jak tylko ogarnę się z formalnościami ślubnymi-wysyłam paczkę z poduszakami smile.gif
Przepraszam, że tym razem zawiodłam sad.gif(
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2021 Invision Power Services, Inc.