Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: MERITUM
Forum "Kuferek" > Akcje charytatywne > Akcje 2008-2011
Sarna
HAFT:
Kwadracik o boku 30cm. Wzór nie większy niż 20cm, najlepiej na środku kwadracika.Haftujemy na dowolnej kanwie, dowolnymi nićmi i wzorki, które nam się podobają. Dbamy o jakość wykończenia.
Po wyhaftowaniu kwadracika wkładamy go do gorącej wody-wyparzamy.
LOGO:
wyszywamy wg wzorku, nićmi zielonymi-takimi które akurat mamy w domku.Ciemne na zewnątrz, jasne wewnątrz.
SZYCIE:
ehhh pamiętajcie o przyszyciu koniczynki z tyłu podusi..

Jeśli zapomniałam o czymś, dajcie znać smile.gif
maxi38
CYTAT(Sarna @ Feb 13 2009, 05:39 PM) *
HAFT:
Kwadracik o boku 30cm. Wzór nie większy niż 20cm, najlepiej na środku kwadracika.Haftujemy na dowolnej kanwie, dowolnymi nićmi i wzorki, które nam się podobają. Dbamy o jakość wykończenia.
Po wyhaftowaniu kwadracika wkładamy go do gorącej wody-wyparzamy.
LOGO:
wyszywamy wg wzorku, nićmi zielonymi-takimi które akurat mamy w domku.Ciemne na zewnątrz, jasne wewnątrz.
SZYCIE:
ehhh pamiętajcie o przyszyciu koniczynki z tyłu podusi..

Jeśli zapomniałam o czymś, dajcie znać smile.gif

Sarna kwadraciki to rozmiar 30 cm a wzór 20 cm,czy moga być mniejsze bo tak wyczytałam na Złotych Rączkach -post Celi to moga mieć 15cm czy 20 cm?
Celina
maxi38 oczywiście że moga być , ja sobie poradzę.

acfq2xkxu.gif acfq2xkxu.gif acfq2xkxu.gif acfq2xkxu.gif
Każdy kwadracik jest teraz na wagę złota haftowanie.gif haftowanie.gif haftowanie.gif
magdap
Dziewczyny sa zdolniachy - poradza sobie z mniejszymi kwadracikami, choc jesli tylko mozna to lepiej trzymac sie sugerowanych rozmiarow...
przyznam sie osobiscie, ze i ja mam niewymiarowe naszykowane do zrobienia...ale to ze wzgledow czysto finansowych - kanwa jest dosc droga i poza tym co mam ze starych zapasow to nie wiem kiedy bede mogla kupic wiecej... wiec robie na tym co mam - lepiej tak jak wogole nie robic...
Celina
wiec robie na tym co mam - lepiej tak jak wogole nie robic...

święta racja
Sarna
Ja podobnie jak Celinka smile.gif
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2021 Invision Power Services, Inc.