Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: Logo akcji
Forum "Kuferek" > Akcje charytatywne > Akcje 2008-2011
Sarna
Głosowanie
Wstążka zielona z sercem czerwonym
1) wstążka
2) serce
3) koniczynka
4) misiek
jolana
CYTAT(Sarna @ Feb 7 2009, 03:05 PM) *
Tak dumam i dumam i pomyślałam sobie, że fajnie by było gdybyśmy miały jakieś swoje logo. CO Wy na to??

Myślę,że to świetny pomysł.
Celina
aby nie było,jeszcze ciepłe serce 8.gif 8.gif

KONICZYNKA 3 głosy
Celina
blink.gif blink.gif jest 1 propozycja
magdap
Ja wrecz przeciwnie, uwazam ze logo nie jest nam potrzebne.

'niech nie wie reka prawa co czyni reka lewa' - nie jest to dokladniuski cytat ale wlasnie cos takiego powiedzial Jezus pytany o dobroczynnosc.

Mysle ze wystarczy jesli podusie beda dyskretnie podpisane imionami przez dziewczyny haftujace i szyjace.

W koncu tu chodzi o dobroczynnosc, szczera i bezinteresowna, a taka najlepsza jest anonimowa.
Sarna
magdap my i tak jesteśmy anonimowe, bo chowamy się pod nickami. A jeśli będziemy kojarzone z konkretnym logo, tym lepiej. ja dostałam kartkę świąteczną i (wcześniej) list zaadresowany " ciocie z magicznego miasta kuferek". Fajnie by było, żeby ta ciocia kojarzona była np. z sercem/ skrzynią czy innym symbolem.
magdap
No nie wiem... Mam swoje zdanie ale sie dostosuje do wiekszosci...
I prosze o termin na ktory mam szykowac kwadracik bo wiem ze to dluuugo jeszcze ale wole wiedziec wczescniej bo z praca i studiami to czasami mam wesolo a czasami jest czas tylko zebym sie nie spoznila bo przeciez obiecalam haftowanie.gif
Celina
maqdap wyszywaj czym szybciej tym lepiej. Sama wiesz jak Ci między czas będzie pozwalał.
Ata
Celinko - pomysł z sercem fajny, ale może jakiś inny napis, bo ten jakoś mi Walentykowo zapachniał biggrin.gif
Celina
To wszystko jest do przedyskutowania Ata a co proponujesz

Toć niedługo Walentynki a ja chciałam byc na czasie 7.gif 7.gif
Sarna
A ja myślałam o motylu...Nie wiem czy to dobry pomysł, ale motyl jest piękny tak jak nasza praca.
magdap
Motyle sa przepiekna, dlatego jeden jest w moim avatarze ale jest problem:
Motyl jest logo akcji dla dzieci z pecherzyca - choroba skory gdzie przy najmniejszym dotyku na skorze robia sie bolesne pecherze... to chyba najokropniejsza choroba na swiecie....
jolana
A ja myślałam o misiu.Taki zwykły miś -przytulanka,jak te podusie.
Celina
mam propozycje aby wstawiać wzory wtedy będzie łatwiej wybrać i powinno byc coś prostego aby szybko wyszyć.
natalia2
A co powiecie na słoneczko?Mam nawet wzor i nie jest on trudny...
Ata
Słoneczko jest używane jako logo przez kołderki.
natalia2
więc slonce odpada tak?
magdap
to moze gwiazdka? mam taka osmioramienna, latwo mozna ja robic w roznych rozmiarach... podpatrzylam od jednej z kufekowiczek ktora robila je na poduszkach wyszywanych...
Celina
to pokazujcie
magdap
wydaje mi sie ze wiekszosc elementow z tago kwadracika moglaby byc uzyta - zaczynajac od gwiazdki, przez gwiazdke z zerduchami ( choc to to moze za duzo roboty jak na logo) czy 4serduszka czy koniczynka ( tu zmienilabm czarne obwodki na ciemna zielen a wypelnila jednym jasniejszym zielonym).
Co Wy o tym myslicie
jolana
Mam wzór małego ,łatwego misia,ale nie potrafię go tu wstawić.Może prześlę komuś maila?
Tylko proszę podać adres.
Sarna
magdap ta koniczynka z serduszek jest cudna smile.gif
Celina
to mamy koniczynkę w serduszka to poczekamy jeszcze na misia
Sarna
zielona wstążka nie jest niczyim symbolem...może tak ona??
jolana
Miś został już wysłany.
Sarna
tyle, że zielona
jolana
zieloną wstążeczka jest symbolem Dnia Ziemi .Nosili ją obrońcy Rospudy.
Celina
i leci
Sarna
propozycje
Celina
a możę ktoś by zrobił Jacka i Agatkę ( była taka bajka) starsi to pamiętają 7.gif 7.gif
jolana
Ta tajemnica to literka K z kociego alfabetu.Wyszyta wygląda lepiej niż na tym "obrazku"
Ata
Się wtrącę... KONICZYNKA!! SUPER jest!! smile.gif wub.gif
AniaD
Jeśli mogę się podpiąć to też uważam że koniczynka jest OK:D unsure.gif
OlaP
Jestem jak najbardziej za koniczynką biggrin.gif
magdap
zatkalo mnie...
Sarna
MAMY WYGRANĄ: KONICZYNKA smile.gif
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2021 Invision Power Services, Inc.