Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: Na pewno nie!
Forum "Kuferek" > Inne robótki > Inne robótki > Nasze prace
Ata
Jak to zwykle ze mną bywa - ile razy oznajmię wszem i wobec, że czegoś NA PEWNO się nie nauczę, to wcześniej czy później jednak wsiąkam biggrin.gif.
Dziś w hurtowni zostałam brutalnie zaatakowana przez wełnę do filcowania... Broniłam się zajadle, ale poległam... Nec Hercules contra plures... wink.gif
Kolczyki, które widzicie na zdjęciu to moja całkowicie pierwsza i zupełnie nieprofesjonalna z braku wszystkich rozmiarów igieł praca filcowa. Więc wybaczcie krzywizny i kłaczki licznie sterczące na wszystkie boki i strony wink.gif
Serduszka powstały na wyraźnie życzenie mojej starszej córki.
Filcowanki mojej młodszej latorośli, która dzielnie mi asystuje i kłuje się w paluszki robiąc własne drobiażdżki, pokażę Wam nieco później.

Proszę o łagodny wymiar kary... 8.gif wink.gif
Celina
ale fajne , już niedługo walentynki
Ata
Dzięki Celinko smile.gif
Obiecane filcowanki małej Anki wink.gif
Celina
Powiem małej Ance tak bardzo mi się podobają serduszka i rybka daję 6 ( słownie sześć) a za pozostałe prace 5+

Ja dobrze mieć takie towarzystwo wokół siebie

11.gif 11.gif 08.gif 08.gif heart.gif heart.gif
jagodzianka
rybka najpiękniejsza a serduszka całuśne wub.gif Paluszki małej Ance wydobrzeją a kulanki zostaną biggrin.gif bounce.gif bounce.gif bounce.gif
miraa
Obie Panie i duża i mała superzdolne. 11.gif 11.gif 11.gif 11.gif 11.gif
ania62
A mnei tam sie Twoej kolczYki bardzo bardzo podobaja, nei pogardzilabym sama takimi smile.gif. Dla malej Anik dzielenj dziewczynki gromne brawo i ja daje 6+ zwlaszcza za serduszko i rybke, zdolna dziewczynka 11.gif 11.gif
Ata
Obie z Anią dziękujemy za miłe słowa 8.gif
Taki zwisik powstał
Anula
Ata i tym sposobem"Na pewno nie" stworzyłaś. kolejne cudeńka.Zwisik serduszkowy uroczy.Oczywiście kolczyki również no i śliczne prace Ani-szczególnie rybka
Ata
Dziś zrobiłam spineczki do włosów dla Ani
aloj21
alez to slodkie wszystko 11.gif
anna.l
Ależ cacynki! Nic dziwnego że tak zdolna mama przekazuje swoje pasje córci.A ona zapowiada się nadzwyczajnie. Oby tylko czerpała z tych zajęć radość i dalej naśladowała mistrzostwo mamy. 11.gif 11.gif 11.gif 8.gif
Kuferek
Śliczne filcowanki, niezłe z Was zdolniachy! 11.gif 11.gif 11.gif

A moj sprzęt zakupiony na festiwalu leży jeszcze nie ruszony. ph34r.gif
Piwonia
Ato, co to była za hurtownia? Ciekawa jestem czy miałabym do niej daleko.
halszka
Ata
- super , zaczynasz coś nowego i bardzo fajnego i bardzo oryginalnego .... biggrin.gif
serducha i rybka - najsympatyczniejsze !
i nie zrażaj się " kłaczkami " - poprostu - je przytnij delikatnie nożyczkami biggrin.gif
- a jak już będziesz mieć igiełki do "kujania" na sucho ( masz?) - to stworzysz z czesanki akrylowej nie jedną cudną rzecz i z biżu i z np maskotki , a z czesanki wełnianej - można wszystko !
- no więc , czekamy na twoje następne pracki ( ale już jestem ich ciekawa .... ) smile.gif
Ata
Od roku nie tknęłam wełny i igieł biggrin.gif

Piwonio - to Pasgala.
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2020 Invision Power Services, Inc.