Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: 2009
Forum "Kuferek" > Akcje charytatywne > Akcje 2008-2011
Stron: 1, 2, 3
Sarna
Dziewczęta, zaczynamy nowe szycie. Proponujemy z prezes Celiną szycie dla chorych dzieciaków z Pabrade koło Wilna.
Potrzebujemy 110 kwadracików do końca 2009 roku.
magdap
ja na pewno cos dziubne...
Sarno, podaj prosze dokladnie jakie duze maja byc kwadraty, czy moze byc kanwa w innym kolorze jak bialym i w jakim wieku sa dzieci - tak orietacyjnie by latwiej bylo wybrac temat na haft...
OlaP
Ja też się przyłączę
Sarna
Dziewczęta, są to osoby upośledzone więc szyjemy kolorowe obrazki dziecięce.
Kwadraciki 30cm/30cm ze wzorem nie większym niż 20cm...
Adres wysyłki podajemy na PM. 11.gif
mobidik
I ja się melduję. haftowanie.gif
Sarna
Dla chętnych wysyłam wzorki na maila.
cobesco
Ja też będę dziubała, ale po nowym roku - teraz mam egzaminy i święta więc zastój w haftowanie.gif
asiq
Ja też chętnie się przyłączę, tylko czy ktoś wyjaśni mi całą ideę? Jestem tu nowa i jeszcze nie we wszystkim się orientuję.
Sarna
Witaj,
szyjemy podusie dla wybranych przez nas dzieci. W nowym roku będą to dzieciaki spod Wilna. Całość będzie lądowała tym razem u Celinki.
Część z nas wyszywa kwadraciki dowolną techniką ( najczęściej krzyżykami). Taki kwadracik leci do krawcowej (Celina albo ja). Wszywany jest w podusię paczłorkową. Taka podusia leci do miejsca leżakowania, z którego jest przewożona do dzieciaków.
Kwadracik powinien mieć wymiary 30cm/30cm. Wzór 10-20cm.
ZAPRASZAMY SERDECZNIE DO WSPÓLNEGO SZYCIA smile.gif
natalia2
sarno jestem tu nowa i chciałabym się do was przyłączyć.mam kilka pytań w związku z szyciem np.czy można szyć na kanwie z nadrukiem?
Powiedz mi wszystko jeśli możesz o tej akcji ponieważ też chciałabym się do was przyłaczyć
Ata
Natalio! Poczytaj ten wątek: http://www.kuferek.org/forum/index.php?showforum=77
Myślę, że wtedy będziesz wiedziała bardziej dokładnie, niż ogólnie na temat tej akcji.
asiq
Czy wzorki wybieramy same, czy może są jakieś z góry określone? Jeśli są jakieś podane, to poproszę na maila asiq@znajomi.pl
Pozdrawiam!
Celina
asig wzorki wybieramy same ( dla dużych dzieci ) jak nie masz to moge Ci podesłac
asiq
Coś mam, ale jeśli możesz mi kilka podesłać to będę wdzięczna. Jak tylko nabędę kanwę, to zabieram się do pracy smile.gif
magdap
czy dla duzych dziewczynek nadaje sie Hello Kitty? i usmiechniete delfinki???
Mi sie wydaje ze tak - taka podusia z delfiniakiem czy urocza kotka w sukienusi to sama cieszylabym sie bardzo...
cobesco
z tego co zrozumiałam szyjemy dla dzieci niepełnosprawnych, dlatego myślę, że i dla starszych mogą być : hello kity, delfinki, kotki smile.gif ważne, żeby były kolorowe, nawet duże dzieciaki lubią słodkie podusie smile.gif
Celina
macie racje

11.gif 11.gif 11.gif
magdap
no to jeden problem z glowy - teraz kolejne wyzwanie, znalezc czas na dziubanie wiecej jak 2-3 niteczki dziennie...
Sarna
Jeżeli potrzebne są Wam wzorki, na pm podajcie maila, podeślę cosik smile.gif
Maja
Chętnie się przyłączę ,bardzo proszę o wzorek. E-mail: marynika2@op.pl
natalia2
ja mam dużo wzorków jeśli potrzebujecie to podeśle na maila tylko go podajcie
wzorki są dla dzieci!!
Celina
natalia2 to do dzieła dzieci czekają abbra.gif abbra.gif
kinga
Witam!

Bardzo chętnie pomogę w tej akcji!
Mogę szyć i haftować tylko powiedzcie co wam bardziej pasuje i czy te kwadraty to muszą być takie "dorosłe" czy np. misie, kubusie puchatki, i tym podobne też mogą być??

Pozdrawiam Kinga
Celina
kinga oczywiście że dziecinne też mogą być, jak masz kwadraty to szyj poduszki z nich poduszki abbra.gif abbra.gif
BozaKrowka
Witam, ja również jestem tu nowa ale chętnie dołączę sie do tej akcji, jedyne o co proszę o o wzorki na gosiaczkowo@gmail.com, adres na który hafcik wysłać oraz informację do kiedy smile.gif. Pozdrawiam serdecznie!
Celina
już wysyłam wzorki i odpowiadam odpowiadam
BozaKrowka
Celinko dziękuję Ci ślicznie! Wzorki i namiary otrzymałam, troszkę też sama poszperałam w sieci, więc w poniedziałek dokupię brakujące mi kolorki muliny i biorę się do roboty! Będę informowała o postępach haftowanie.gif .Pozdrawiam!
Celina
super , dziekujemy
natalia2
kto chce niech podaje maile to wysle wzorki
a to strona z wzorkami bardzo ładnymi:www.picasaweb.google.pl/ciadosbordados
lub:www.picasaweb.google.pl/anypooh1
natalia2
mam jeszcze takie mae pytanko:czy w obrazku tło tez musi byc wyszyte?
pytam bo obrazek juz skonczyłam i zastanawiam sie nad tłem...
Celina
bez tła , bo lepiej się szyje.DZIĘKUJEMY PIĘKNIE
natalia2
Tak właśnie myślałam, dzieki za odpowiedz .Pozdrawiam wszystkich z kuferka i zycze milego szycia!!
natalia2
zastanawiam sie jeszcze co moge wyszyc pomiedzy 2 misie (bo taki szyje obrazek)poniewaz zostało takie puste miejsce...
bede wdzięczna za pomysły...
Ata
Może pokaż zdjęcie - będzie łatwiej coś poradzić.
Celina
Ara ma rację trzeba p[okazać a mu Tobie doradzimy;

a może serce wyszyj
natalia2
dziekuje ale spytalam Sarny i doradziła mi zeby nic nie szyc ale dziekuje za checi...
a wiec jezeli nic nie bede szyła to wygląda na to ze obrazek skonczony!!
Celina
natalia2 to wysyłaj haftowanie.gif haftowanie.gif heart.gif heart.gif
natalia2
własnie dzis wysłałam mój obrazek!!
zabieram sie za szycie nastepnego...
Celina
super natalia2, cobesco swego czasu miała iglę z turbodpalaczem a teraz Ty chyba ją zastąpisz smiley_1153.gif smiley_1153.gif haftowanie.gif
natalia2
a dziekuje...bardzo mi miło
natalia2
a jak ogolnie idzie ta akcja?
RENULA
To ja też się dołączę do akcji i postaram się wyhaftowac parę kwadracików.Tylko prosze o adresik na PM-a do kogomam je wysłac.
halszka
Witam
- ja też chcę dołączyć do akcji i już zaczęłam robić kwadracik ...

Celinko - podaj mi więc adres na jaki mam go potem ci wysłać i czy ma być podpisany ? Halina

natalia2
jeżeli chcecie wzorki to podajcie maila to wam wyśle...
Sarna
Nerula 43461aea92f36bdd2f789a157a926374.gif Dzięki że się dołączyłaś do nas.
grazka23
Chętnie się przyłączę. Ale najpewniej to w wakacje dopiero będzie hafcik. Przed wakacjami postaram się zrobić kilka logo.
Sarna
Twoja stronka jest cudna smile.gif
Ja jestem nauczycielem dzieciaków w przedszkolu, ale i one dopytują jak szyć smile.gif
grazka23
Dziękuję i zapraszam częściej smiley_1153.gif Nowe hafciki dzieci pojawiają się dość często.
Mam cichą nadzieję, że po feriach któraś z Igiełek również się dołączy do akcji.

Jeśli, Sarno, masz 6-latki, to one na pewno poradza sobie z igiełką.
Sarna
Mam 5-latki smile.gif
natalia2
to logo szyjemy obojętnie w jakim kolorze czy zielone?
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2021 Invision Power Services, Inc.