Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: Wiszace kule
Forum "Kuferek" > Inne robótki > Inne robótki > Nasze prace
aloj21
Zrobilam dwie kule na zamowienie, obie musialy byc w tej tonacji kolorystycznej.
Ata
Są przepiękne!
Napisz proszę, jak je robiłaś.
OlaP
śliczne 11.gif 11.gif
miraa
Przepiekne. Gratuluję! Zdradź tajemnicę, jak i z czego to robisz?
aloj21
to zadna tajemnica. To sa akrylowe kule. W tej pierwszej musialam uzyc kwiatki jakie przyslala mi klientka , wianuszek z kwiatkami umiescilam na dole, na nim posadzialam elfika i calosc tak ozdobilam jak widac na zdjeciu.ta druga przedzielilam w polowie i ozdobilam kwiatami, stickersami itd. Na gorze wstazka i mialam taki ozdobnik na swieczke wiec go tu wykorzystalam.
To cala tajemnica.
miraa
Dziękuję za wyjaśnienie. Bardzo mi sie podoba, ale ja nie mam takiego zmysłu artystycznego, chociaż nie mówię, ze nie spróbuję. Pozdrawiam
aloj21
tym razem kula " sniegowa"
rena
Podobają mi się te Twoje kule 11.gif 11.gif 11.gif
aloj21
a to "stara" kula
Błękitny Kuferek
Super kule! Dzięki za inspirację wub.gif smiley_1153.gif
aloj21
to do kuli dolacze dzwonek moze?

i Pani Zime.
Kuferek
Fajna ta kula i dzwoneczek, ciekawą i nową jak dla mnie techniką wykonany. wub.gif A pani zima też super się prezentuje. 11.gif 11.gif 11.gif
szalka
Śliczne te kule, samo niedawno wpadlam na podobny pomysl, jak tylko zobaczylam te akrylowe kule . Czekam wlasnie na dostawe wiec moze niedlugo pokaze co mi po glowie chodzi.
Anula
Śliczności 11.gif 11.gif super pomysł
Nikus4
Śliczne te prace aż mi gały na wierzch wyszły! o matko?! 11.gif 11.gif 11.gif heart.gif 3.gif
Andulka
Czy te aniołki obok dzwonka to też twoje dzieło?
aloj21
tak, to tez moje dzielo te aniolki
aloj21
zegarek co prawda nie na "chodzie" bo kupilam zly mechanizm i nie przechodzi przez plytke no bedzie tylko taka atrapa.
aloj21
oj, porobilam troche tych zegarkow, juz nie atrapy, i kule tez, rozne, z aniolkami, swiecace i nie swiecace. biggrin.gif
jola311
ale to jest piękne
cuks_ona
Cudowne biggrin.gif jak Ty to robisz??
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2020 Invision Power Services, Inc.