Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: Filcowe początki
Forum "Kuferek" > Inne robótki > Inne robótki > Nasze prace
Stron: 1, 2
sylwka35
Mira pokazała i się zakochałam. Potem pojechałyśmy na zakupy i ukulałyśmy małe co nieco. A oto efekty (te ostatnie ukulała moja Córcia) :
miranka
Ale jak miło się razem kulało:)))
Samemu to już nie to, buuuu...
sylwka35
CYTAT(miranka @ Aug 29 2008, 06:49 AM) *
Ale jak miło się razem kulało:)))
Samemu to już nie to, buuuu...

to wracaj do mnie z te pędy - mi to było wczoraj tak samotnie, że wogóle nic nie ukulałam, ale dziś w związku z pogodą mam pewne filcowe plany, oby mi się tylko czas nie sfilcował i nie skurczył wink.gif
kacpur
wub.gif wub.gif wub.gif superowe filcaki
ataboh
Sylwia na ten czas to uważaj... nigdy nic nie wiadomo... faktycznie niekiedy jakby się filcował mad.gif
A korale fajne 11.gif
Ata
O rety! Kobiety! Ale Wam zazdroszczę!! Nie ma to jak robótkowanie w towarzystwie smile.gif
A Gaba ze zdolnościami w mamę poszła 11.gif 11.gif
Błękitny Kuferek
Jesteście wszystkie niesamowite! 11.gif
Kuferek
Ficowane kuleczki fantastyczne! 11.gif 11.gif 11.gif
Ale Wam zazdroszczę tego wspólnego robótkowania. Marzy mi się jakiś kolejny kuferkowy zlot. wub.gif
alja
Fantastyczne !A takich wspolnych spotkan robotkowych zawsze wam bede zazdroscic! 4.gif
sylwka35
CYTAT(Kuferek @ Aug 30 2008, 02:43 PM) *
Ale Wam zazdroszczę tego wspólnego robótkowania. Marzy mi się jakiś kolejny kuferkowy zlot. wub.gif

Aniu - to do roboty. Myślę, że wiele chętnych by się wybrało (i ja, i ja, i ja) 11.gif
Ata
CYTAT(Kuferek @ Aug 30 2008, 02:43 PM) *

Mi też, mi też!!! biggrin.gif
Kuferek
Trzeba będzie pomyśleć. Na razie musze zakończyć sprawę doktoratu (dwa egazminy i obrona) - wlecze się to wszystko strasznie. blink.gif
A może by tak połączyć zlot z łódzkim Festiwalem Haftu, Koronki i Rękodzieła? dubbio.gif
sylwka35
Pracowałam nad nimi pół dnia, ale chyba warto było - ja jestem zadowolona z efektu. Tylko zrobienie zdjęcia, co by oddawało kolor korali nie jest łatwe - korale w kolorze brąz i przygaszony żółty. Teraz lecę po lampkę "bodźca" i biorę się dalej za robotę 11.gif
Ata
Jakie śliczne eski-floreski! smile.gif 11.gif wub.gif
Oj zdolne masz łapki, zdolne koleżanko smile.gif
sylwka35
CYTAT(Ata @ Aug 31 2008, 05:29 PM) *
Jakie śliczne eski-floreski! smile.gif 11.gif wub.gif
Oj zdolne masz łapki, zdolne koleżanko smile.gif

Może i zdolne, ale jakie obolałe wink.gif - cały dzień filcowałam, niedziela nie wiem kiedy zleciała. Na dobranoc zrobiłam jeszcze takie korale - pierwsze poszły bez problemu, natomiast drugie troszkę umordowałam - łatwiej jednak wycyrklować wszystko, gdy zapięcie jest z tyłu. W tych supełki ciągle wychodziły mi tam, gdzie nie powinny, ale w końcu się udało 11.gif
justa35
Kulanie wyszlo świetnie. A efekt końcowy powalający
miraa
Bardzo ładne koraliki. Sama bym z chęcią pokulała, ale nie chcę już zaczynać klejnych technik, bo sama nie będę wiedziała, co chcę robić. Podziwiać będę prace koleżanek
miranka
No proszę, jaka zdolna bestia:))
I praca z igłami, i nowe wzory. Brawo!!!
krystyn47
Jesteś niestrudzona !
Kuferek
Te z esami-floresami są fantastyczne! 030.gif 11.gif 11.gif 11.gif
Jagna1
Ojojoj!!!! Ale cudeńka Koleżanka majstruje 11.gif
Może i ja odgrzebię swoją wełnę - o ile mole się do niej nie dostawiły mrgreen.gif

SUPER!!!!
LILI
Ale śliczniutkie! ja mam bzika na punkcie koralowców więc te "koralowe" mi się najbardziej podobają, a zresztą wszystkie są prześliczne, z chęcią bym je przygarnęła rolleyes.gif
Dla mnie to filcowanie to czarna magia, nawet ciezko mi sobie wyobrazić jak to można tak "zfilcować" biggrin.gif ale efekt fantastyczny, będe tu często zaglądać
Ata
Kobieto!! Czy Ty czasem sypiasz?? biggrin.gif
Jagna1
CYTAT(Ata @ Sep 1 2008, 08:45 PM) *
Kobieto!! Czy Ty czasem sypiasz?? biggrin.gif

Ooooo, jakże trafne pytanko!!!! tongue.gif
Chętnie posłucham porady odnosnie czasu! biggrin.gif
sylwka35
Dziękuję bardzo za pochwały. Lili - kulanie nie jest trudne, trzeba tylko trochę wprawy, żeby kulki wychodziły równiutko, ale naprawdę przychodzi to dosyć szybko. Ata i Jagna - same wiecie jak jest z tym spaniem, próbuję, próbuję i nie mogę się oduczyć, niezmiennie 8 godzin snu mile widziane blink.gif
sylwka35
udało mi się wreszcie dokończyć pokrowiec na mp3 - nieduży, troszkę pokraczny i chyba z tyłu coś jeszcze dofilcuję - jak myślicie ?
szczypior
Ale pomyslowe! Wielkie brawa!
justa35
No tak idzie zima to i MP3 trzeba cieplutko ubrać. A ubranko odjazdowe
Ata
Świetny! Ja bym zostawiła tak jak jest smile.gif
miranka
Nie jest pokraczny, i nic nie trzeba dorabiać. Jest świetny:))
etosha
jakie super !!! ja tez chcę takie kulkowe korale ! piękne są smile.gif
Jagna1
Śliczny! 11.gif
Kuferek
Przeuroczy ten pokrowiec! Aż ręce zaczynają mnie świeżbić, żeby zabrać się za to filcowanie. 11.gif 11.gif 11.gif
agalu
nawet nie sądziłam, że z filcaków taka fajna biżu wychodzi
jestem pod wrażeniem 030.gif 11.gif
sylwka35
dzięki za miłe słowa - za mało czasu, żeby robić więcej, ale udało mi się ukulać i nanizać takie oto korale smile.gif
Kuferek
Co jeden to ładaniejszy, a ten we fioletach to by mi pasował do sweterka. 11.gif 11.gif 11.gif
miraa
Bardzo ładne. Kulać nie będę, ale kto wie, może sobie kupię. Kulaj, bo szkoda takiego talentu, żeby się marnował!
sylwka35
Dziś do fioletowych korali dorobiłam kolczyki. Poza tym powstał takie śmieszny naszyjniczek, którego pierwowzór znalazłam w necie (strasznie mi się spodobał, stąd ten plagiacik wink.gif ) i wisniowy komplet na większe zimowe wyjścia smile.gif
Ata
Oj fajna ta zabawa filcem smile.gif Bardzo mi się podoba smile.gif
A Twoje wyroby jeszcze bardziej 11.gif
miranka
Wszystkie świetne, a zwis spapuguję. Dostałam pozwolenie:)))
justa35
A zwis naprawdę uroczy
sylwka35
Zwis doczekał się kolczyków, a moje koleżanki z chóru miały wczoraj niezłą zabawę - ciągle ktoś mi bujał tymi kolczykami wink.gif
Ata
Wcale się nie dziwię biggrin.gif. Ona aż kuszą do "bujania" biggrin.gif
miranka
Kolczyki zwiski świetne:))
Fajny komplecik.
sylwka35
powstało kilka nowych par smile.gif Dzięki Mireczko za pozwolenie na odgapienie wub.gif
Rabcia
Zwis i kolczyki do niego podoba mi się najbardziej, ale może to przez te kolorki, reszta jakby przygaszona i smutna 11.gif 11.gif 11.gif Podziwiam za cierpliwość
maryla
Ładnie Sylwuś kulasz. Kuleczki ładne symetryczne. Podobają mi sie zestawienia kolorystyczne.
Filcujesz na mokro?
Błękitny Kuferek
Widać, że filcowanie sprawia Ci frajdę, kolory super, bardzo mi sie podoba 11.gif
sylwka35
CYTAT(maryla @ Oct 30 2008, 12:34 PM) *
Ładnie Sylwuś kulasz. Kuleczki ładne symetryczne. Podobają mi sie zestawienia kolorystyczne.
Filcujesz na mokro?

Tak, na mokro, choć parę razy próbowałam filcować również igłą, ale to dopiero początki. A w ostatnich dniach dorobiłam jeszcze takie:
Ata
Ależ piękne! I jakie równiutkie wub.gif wub.gif
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2020 Invision Power Services, Inc.