Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: Gotowe poduszki
Forum "Kuferek" > Akcje charytatywne > Akcje 2008-2011
Celina
To jest poduszka z moim kwadratem i uszyciem
Sarna
Celina, to odliczamy smile.gif

1 i 2
Celina
jest 3
mobidik
Poduszeczki śliczne. 11.gif
Ja poproszę o adres gdzie mam wysłać mój kwadracik z kotkiem.
Celina
i kolejna

4
Celina
5
Celina
6
Sarna
smile.gif i u mnie się jedna pojawiła...jak tylko zrobię zdjęcie-wstawię smile.gif
a te są cuuuudne smile.gif
OlaP
I ja mam uszyte i gotowe do wysłania

Ata
O rety! Dziewczyny! Chylę czoła przed Wami i Waszą piękną wspólną pracą notworthy.gif notworthy.gif
cobesco
8.gif 11.gif 4.gif 3.gif bounce.gif notworthy.gif dziewczyny, poduchy są boskie, dzieciaki na pewno oszaleją z radości.
Celina
Czyli mamy gotowców

już trochę i niebawem połowa
Celina
kolejne 6 czyli mamy już

17

cobesco czy jesteś pewna swojej decyzji że Twoje kwadraty trafiły w dobre mad.gif

moje rące
jagodzianka
prześliczne wub.gif bounce.gif bounce.gif bounce.gif
cobesco
Celinko, bardziej pewna nie mogę być. Cuda stworzyłaś z tych kwadratów
justa35
Kwadraty cudne poduchy cudne i uśmiechy też na pewno będą cudne
Ata
CYTAT(Celina @ Oct 11 2008, 09:31 AM) *
cobesco czy jesteś pewna swojej decyzji że Twoje kwadraty trafiły w dobre mad.gif

moje rące

Ja nie mam wątpliwości 11.gif 11.gif Lepiej nie mogły trafić smile.gif
sylwka35
Celinko - piękne te poduchy 11.gif
Celina
i kolejne 5 szt chyba ostatnie które otrzymałam
Celina
22 sztuki

a teraz robię sobie urlop .

Kolejne poduszki będę szyła jako teściowa.

prezes Sarna zadanie wykonano

cobesco dziekuje Ci za to że mogłam uszyć poduszki z Twoich kwadratów .Dla mnie wielka przyjemność , duże wyzwanie a dla odbiorców jestem przekonana że będzie wielka radość i niespodzianka
Sarna
Celina, ja mam u siebie 6 sztuk.... huh.gif a reszta?? czegoś nam brakuje.....mogę korzystając ze zwolnienia wyhafcić jeszcze ze 4, ale to i tak mało wychodzi huh.gif
cobesco
Celinko, ja bardzo cieszę się, że podjęłaś się tego wyzwania. Maiłam do Ciebie wysłać jeszcze 4 kwadraty, ale postanowiłam haftowanie.gif jeszcze kilka sztuk i już nie długo podeślę Ci kolejną 10. mam nadzieję, że starczy ich na te 40 poduszek
Celina
cobesco czekam z niecierpliwością
Sarna
pierwsza i druga
Celina
Mamy 24 gotowce jeszcze tylko 16 11.gif 11.gif
Sarna
MELDUJĘ, ŻE OTRZYMAŁAM PODUSIE Z POZNANIA 8.gif 11.gif
OlaP
Cieszę się, że dotarły. A czy jeszcze jakieś są potrzebne?
Celina
Olap potrzeby to mamy bardzo duże
Celina
Sarna była głodna i musiałam jej wysłaś aby zrobiła kanapkę bo był transport do W-wy
Celina
i kolejne atrakcje

Celina
i tak mamy 38 sztuk narazie

a teraz Sarna będzie robić kanapki poduszkowe bo w środę jej zawiozę do Warszawy i już nie będzie głodna

czy jakiś kwadrat jeszcze przeoczyłam mad.gif mad.gif

a dla was Wszystkich wielkie dzięki , a uwagi co do wykonania to na PM nie zaśmiecać Kuferka wub.gif wub.gif
kacpur
11.gif 11.gif 11.gif Ale z Ciebie pracowita dziewczynka, poduszki piekne, podziwiam i gratuluje
Ata
"Dyrekcja" usunęła biggrin.gif. A komentarze w tym temacie jak najbardziej są na miejscu!
Poduchy rewela!! Zdolna z Ciebie szwaczka Celinko wub.gif
mario_1970
Śliczne podusie.
Rabcia
Celinko zdolna z Ciebie bestia! 11.gif 11.gif 11.gif

Cieszę, się że moja wesoła szkapa trafiła własnie w Twoje ręce, bo ma śliczną oprawę. Dzięki 8.gif

A teraz z niecierpliwości przebieram nózkami i oczętami przewracam blink.gif , że by jeszcze oprawionego śpiącego miśka zobaczyć
kasia123
Piękne te poduszeczki. 11.gif 8.gif
irysek2
PODUSZKI BARDZO ŁADNE

Celina
rabinka piszesz i masz a co że nie ma obiadu
mobidik
Celina,jestes niesamowita. rolleyes.gif Reszta dziewczyn też.Dla Was wszystkich 8.gif
Celina
Tak na zakończenie mojej działalności to powiem Wam w tajemnicy że te półprodukty poduszkowe przekazuję w czwartek dla sarny .Jesteśmy umówione w pewnym hotelu , bo ja tam będę nocowała.

I to będzie spotkanie nasze dzięki Kuferkowi i akcji z poduszkami

A tak na koniec dziekuje Wam za kwadraty , wiele mi jeszcze brakuje do doskonałości .
Sarna
Celinka, czekam na wieści odnośnie czwartku smile.gif niemogę się doczekać...i w sobotę zasiadam do maszyny...
Rabcia
Celinko, śliczności 11.gif 11.gif 11.gif Ciesze się, że mój misiek już oprawiony i to jak ślicznie!
cobesco
Celinko cudeńka powstały 11.gif
Celina
Uprzejmie donoszę że nie zostawiłam sobie ani jednego kwadracika.Wszystkie poduszki oraz półprodukty poduszkowe też przekazałam dla Srnyw pewnym hotelu.

Wszystkim składam podziękowanie za możliwość uszycia poduszek do piknych kwadracików. smiley_1153.gif smiley_1153.gif

Tylko dzięki Wam udało się spontanicznie to zorganizować. 8.gif 8.gif 11.gif 11.gif

ale tak prywatnie to dalej czekam na schemat KUNIA
Rabcia
No to KUNIA czy misia, bo ja już całkiem zgłupiałam 2.gif
Sarna
Celinko, baardzo dziękuję za spotkanie i pozytywną energię smile.gif Dzięki wielkie tyż za prezenty. Zaraz siadam do dalszej pracy smile.gif 8.gif
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2021 Invision Power Services, Inc.