Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: poduszki do hospicjum - gotowe kwadraty
Forum "Kuferek" > Akcje charytatywne > Akcje 2008-2011
Stron: 1, 2
cobesco
Mam nadzieję, że się nie obrazicie, że zakładam nowy temat. Chcę aby było nam łatwiej zarządzać powstałymi kwadracikami. tutaj wklejajmy zdjęcia naszych kwadracików i odliczajmy ile jeszcze potrzeba
Sarna napisała:
ZAPOTRZEBOWANIE:
4 poduszki dla chłopców powyżej 18 roku życia
1 poduszka dla dziewczyny powyżej 18 roku życia
21 kwadracików dla dziewczynek od 1-10 roku życia
23 podusie dla chłopców od 1-10 roku życia

TEMATYKA POPULARNA:
* Puchatek i przyjaciele - w każdych ilościach
* piłka nożna, koszykówka i sport
* motywy komputerowe
* Spiderman, Batman, Superman, Wojownicze żółwie Ninja, Harry Potter
* WITCH, Barbie, księżniczki Disneya
* bajki "Auta" oraz "Shrek"
* bajki dla maluchów: Smurfy, Gumisie, Ulica Sezamkowa, żółw Franklin, Noddy, Pszczółka Maja, Krecik, Miś Uszatek, Teletubisie
* pojazdy dla małych chłopców - kolorowe autka, wozy strażackie, policyjne, traktory
* pojazdy dla starszych chłopców - wypasione motory, ciężarówki, stare samochody
* psy, koty, konie i inne zwierzątka gospodarstwa domowego

CYTAT(Celina @ Jul 16 2008, 06:56 PM) *
Kto chce już wysłać kwadraty wyszyte, wyprane aby szyła się poduszka to proszę pisać na PM podam adres rtfm.gif rtfm.gif rtfm.gif

JA wyszyłam już 5 kwadratów i dzisiaj skończę szósty
to zdjęcia:

Kliknij, aby zobaczyć załącznik Kliknij, aby zobaczyć załącznik Kliknij, aby zobaczyć załącznik
cobesco
Kliknij, aby zobaczyć załącznik Kliknij, aby zobaczyć załącznik

zostało jeszcze 35 do haftowanie.gif
Sarna
Cobesco a ja poprosiłam kuferek o oddzielne forum....bo sie bedzie platało z SAL
Sarna
TEMATYKA POPULARNA:
* Puchatek i przyjaciele - w każdych ilościach
* piłka nożna, koszykówka i sport
* motywy komputerowe
* Spiderman, Batman, Superman, Wojownicze żółwie Ninja, Harry Potter
* WITCH, Barbie, księżniczki Disneya
* bajki "Auta" oraz "Shrek"
* bajki dla maluchów: Smurfy, Gumisie, Ulica Sezamkowa, żółw Franklin, Noddy, Pszczółka Maja, Krecik, Miś Uszatek, Teletubisie
* pojazdy dla małych chłopców - kolorowe autka, wozy strażackie, policyjne, traktory
* pojazdy dla starszych chłopców - wypasione motory, ciężarówki, stare samochody
* psy, koty, konie i inne zwierzątka gospodarstwa domowego
Rabcia
A ja bym chciała dla starszego dziecka wyszyć takiego konia.

Myślicie że się nada?
Sarna
Rablinko, ja myślę, że dla tych 18 latków to jakieś realistyczne motory, zwierzęta a dla dziewczyn....sama nie wiem unsure.gif
maryla
Dziewczyny, życie jest okrutne i na jesień podopoieczni hospicjum mogą już być w zupełnie innym przedziale wiekowym.
Sarna
Maryla, takie jest życie....okrutne niestety sad.gif(
cobesco
zostało 34 do haftowanie.gif
Kliknij, aby zobaczyć załącznik
Sarna
Cobesco, ja mam w domku (już sfocone) 3....dziś wykończę czwarty.muszę poszperać w mojej skrzyni, bo z tego co pamiętam mam jeszcze ze dwa kwadraciki w których brakuje kilku xxx więc smigam po mulinę do pasmanterii i wykoncze je dziś smile.gif
cobesco
bounce.gif bounce.gif bounce.gif super a ja zabieram się za kolejny, tylko przejrzę wzory i może coś dla starszych haftowanie.gif

mam pytanie - mam w domu kilka gotowych "obrazków" ale wymiary kanwy są mniejsze i są prostokątnie - czy się nadadzą? te obrazki to :
Kliknij, aby zobaczyć załącznik Kliknij, aby zobaczyć załącznik Kliknij, aby zobaczyć załącznik
Sarna
Cobesco, poczekaj na Celinę, ona lepiej wie....
pozostaje jeszcze kwestia karteczek świątecznych dołączanych do podusi....
A! Będziemy miały oddzielne forum dla akcji charytatywnych smile.gif
hexa
cudowne te swinki morskie biggrin.gif
justa35
Moim skromnym zdaniem kwadraciki na podusie nie muswzą być wymiarowe (tylko bez przesady) W końcu resztę się skoryguje materialami podczas szycia podusi
GWIAZDKA
To wszystko jest bardzo piękne smile.gif
Sarna
Cobesco, masz złote ręce smile.gif
cobesco
kolejne 4 haftowanie.gif pająk wczoraj, a 3 były wcześniej, ale myślę, że też się nadadzą troszkę inne wymiary kanwy, ale z braku laku i te się przydadzą smile.gif
no to mamy :
40 - 13 (wyszyte przeze mnie) - 4 (wyszyte przez Sarnę) = 23 do wyszycia

Dziewczyny igły w dłoń i haftowanie.gif zostało już tylko 23 do haftowanie.gif damy radę
Sarna
Cobesco masz jakiś pomysł na podusie dla naszych osiemnastolatków?? Mam dwa wzorki aut starodawnych....Ale nie wiem czy są odpowiednie. Łapię się za igłę i wykańczam swoje kwadraciki smile.gif
cobesco
JA mam kilka wzorów z autami starodawnymi, czołgami i samolotami, Ten z pająkiem też może być dla tych chłopaków. Przerzucę moje wszystkie zbiory i może coś znajdę. Można byłoby kogoś dyskretnie podpytać co Ci najstarsi lubią i wtedy się zastanowić, mamy jeszcze trochę czasu.
Sarna
moje kwadraciki. Czwarty na tamborku
cobesco
CYTAT(Sarna @ Jul 12 2008, 02:08 PM) *
moje kwadraciki. Czwarty na tamborku

surprise.gif 11.gif 11.gif
ja chcę wzór do tego reksia proszę smile.gif
Sarna
MAMY 17 SZTUK

POTRZEBUJEMY 32
OlaP
W tej chwili mam takie. Zrobię jeszcze inne.
cobesco
bounce.gif 11.gif
mamy już 19 do haftowanie.gif zostało już tylko 21
Celina
miałam nie wyszywać ale dokładam dwie lokomotywy
cobesco
i następny haftowanie.gif

i teraz: 21- 1(mój) - 2 lokomotywy Celiny = 18

już tylko 18 do haftowanie.gif
Sarna
to ja dorzucam jeszcze 2..Jutro wstawię zdjęcia smile.gif
hexa
dziwczyny jestescie niesamowite 11.gif notworthy.gif
Sarna
Brawa dla wszystkich zaangażowanych w tą akcję 11.gif 11.gif 11.gif

16
Sarna
na tamborku jeszcze 2 smile.gif
Celina
Kto chce już wysłać kwadraty wyszyte, wyprane aby szyła się poduszka to proszę pisać na PM podam adres rtfm.gif rtfm.gif rtfm.gif

a cobesco proszę tą informację podać w pierwszym temacie kwadratów
cobesco
Celinko ten też jest w przesyłce do Ciebie
15
Celina
ale pikny , chyba sie uśmiechnę po wzory grinno.gif grinno.gif smiley_1153.gif smiley_1153.gif
Sarna
Cobesco, ja pamiętam o reksiu dla Ciebie...tylko się zawieruszył, więc ciut to potrwa smile.gif
cobesco
tu znajdziecie tego ludzika :
http://picasaweb.google.com/leika.paulo/Al...riadasInfantil2
Sarna
Mały Książę smile.gif
Sarna
Ja zasiadam do baletek...mam materiał różowy, więc podusia wyjdzie dla dziewczynki smile.gif
Celina
a sprawdziłaś czy nie farbuje materiał , bo ja mam różowy ale farbuje
Sarna
nie farbuje...właśnie skończyłam szyc podusię-prywatę dla kolegi z pracy...dla jego córeczki i śliczna wyszła. Jak tylko zrobie zdjęcia to wkleję smile.gif
cobesco
i kolejny haftowanie.gif

14
Rabcia
A ja zaczęłam w końcu konia, ale coś wolno idzie...
Celina
rablinka dawaj kunia bo nie ma co szyć 08.gif 08.gif
cobesco
Celinko cierpliwości kwadraciki już w drodze. Niedługo będziesz miała pełne ręce roboty smile.gif
a dzisiaj powstał aniołek:

13
cobesco
i świeżo skończony pirat:

12
cobesco
kolejny świeżo haftowanie.gif

11
Celina
kadraty od cobesco dotarły tylko nie moge szyć z wrazenia surprise.gif surprise.gif

nie wiem czy cobesco jest pewna tych poduszek , bo jak patrze na kwadraty to nie wiem czy potrafie uszyć poduszki 7.gif 7.gif
OlaP
Jeszcze 3 kwadraty. A teraz na wakacje. Jak wrócę to uszyję poduszki.
cobesco
8
Rabcia
Koniecznie doliczcie mojego konika w trakcie roboty, bo w końcu się okaże, że dla mnie już nie zostanie nic sad.gif
cobesco
Nie martw się już odliczamy

Konik od Rablinki
7
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2021 Invision Power Services, Inc.