Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: Zmiana czasu
Forum "Kuferek" > Forum ogólne > Forum organizacyjne
Kuferek
Jeśli komuś wyświetla się nieprawidłowo czas, to można zmienić to w ustawieniach forum. Trzeba wejść w "Osobisty CP" (kolumna po lewej stronie), później wejść w "Ustawienia forum" (kolumna po lewo, bliżej środka strony) i tam ustawić czas na "GMT + 1:00 hours". W kwadraciku przed pytaniem o czas letni nie powinno być "ptaszka" jeśli aktualnie mamy czas zimowy. Jeszcze trzeba zatwierdzić zmiany klikając na "Zmień opcje mojego konta". smile.gif
Kuferek
Jeśli komuś źle wyświetla się czas na forum, to proszę przeczytać instrukcję sprzed roku. wink.gif
Kuferek
Jeśli komuś wyświetla się czas zimowy zamiast letniego, to w ustawieniach (o których pisałam wyżej) trzeba postawić "ptaszek" w okienku przed pytaniem o czas letni i zatwierdzić zmianę klikając na dole na "Zmień opcje mojego konta".
Kuferek
Zrobiłam obrazkową instrukcję zmiany ustawień czasu. smile.gif
Bardzo proszę, żeby osoby, którym źle wyświetla się czas na forum albo w kawiarence, sprawdziły swoje ustawienia.
Kuferek
cd.
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2018 Invision Power Services, Inc.