Ostatni shout - nie widoczny
Nie jesteś upoważniony do przeglądania shoutów.

6 Stron V   1 2 3 > »   
Reply to this topicStart new topic
> Poduszki dla dzieci na Mikołaja w Jaszkotlu, oraz dla podopiecznych wyjątkowej fundacji
Celina
post Jul 29 2012, 07:51 PM
Post #1

Swój człowiek

Grupa: Użytkownicy
Użytkownik nr: 166

Mamy już kolejnych odbiorców naszych poduszek.Oglądałam teleekspres i usłyszałam że we Wrocławiu skazani pomagają dzieciom niepełnosprawnym

http://tvp.info/informacje/ludzie/wiezniow...zieciom/8073058

Trzy dni mi zajeło aby tą informację zlokalizować (mam w tej dziedzinie doświadczenie ). Nawet założyli stowarzyszenie

http://fundacjaprzyjaciele.pl/kontakt.html

opiekują się dziećmi niepełnosprawnymi

http://www.zol-jaszkotle.pl/index.html.

Bardzo to mi się spodobało, że z drugiej strony krat mają chłopy fajne pomysły. I tak sobie pomyślałam że na Mikołaja można by było przekazać im nasze poszewki Oni niech organizują tzw.jaśki Z tego co przeczytałam to jest tam ponad 60 dzieci i młodzieży.

Mają też swoich podopiecznych i proszę o wyjątkowe, stosowne do wieku kwadratów ( gotowych poduszek ) dla podopiecznych wyjątkowej fundacji.
Jest promocja i można sobie wybrać adresata.

Nigdy nie wiadomo co nas i naszych bliskich może spotkać. My wiemy że niepełnosprawni i chorzy są wśród nas. Piękny przypadek że usłyszałam ( bo chciałam wink.gif ) i znalazłam biggrin.gif . Razem osiągniemy kolejny etap naszej działalności. Największe szczęście jest gdy nasz dar daje radość obdarowanemu. heart.gif heart.gif
Go to the top of the page

+Quote Post
*Ania*
post Jul 29 2012, 09:39 PM
Post #2

Swój człowiek

Użytkownik nr: 5 830

Celinko, na mnie i Niteczki możesz liczyć, ale móżg mi się przegrzal od tego upału i nie bardzo rozumiem? To ja mam wybrać dla kogo?czy po prostu wysłać do Ciebie co mam i bedę miała?

+Quote Post
Celina
post Jul 30 2012, 05:57 PM
Post #3

Swój człowiek

*Ania* z dzieciakami możecie sobie wybrać odbiorcę .

+Quote Post
Rabcia
post Jul 30 2012, 09:50 PM
Post #4

Domownik

Grupa: Super Moderatorzy
Użytkownik nr: 450
Gadu-Gadu: 9993546

Celinko, jak rozumiem chcesz tych poszewek zrobić 60, dla wszystkich podopiecznych ZOL-Jaszkotle a nie tylko dla tych ośmiu z fundacji?
Trzeba by jakoś skontaktować się z fundacją czy zechcą dołączyć do naszej akcji i czy mają możliwości co do tych jaśków...

+Quote Post
Celina
post Jul 31 2012, 07:11 PM
Post #5

Swój człowiek

Na razie to ja po cichu knuje plan działania. Nie kontaktuje się z nikim tylko z Wami i na innych forach z moimi fankami.

Plan mam taki 60 sztuk dla dzieci z ZOL-Jaszkotle i 8 sztuk dla dzieci podopiecznych = 68 sztuk

Już jest w przygotowaniu 150 szt dla dzieci niepełnosprawnych w Chełmnie . bounce.gif Termin realizacji jesień.

+Quote Post
*Ania*
post Jul 31 2012, 11:58 PM
Post #6

Swój człowiek

Celinko, ponieważ nie wiem jak Niteczkom idzie praca w wakacje, na pewno wezmę ósemkę dzieci z fundacji biggrin.gif jak już będę wiedziała co i jak, to jeszcze zaopiekuję się kilkoma z ZOL-Jaszkotle wink.gif Znam imiona dzieci z fundacji, więc może wyhaftowywać też np. "Dla Kuby"

+Quote Post
magdap
post Aug 1 2012, 08:22 AM
Post #7

Swój człowiek

Użytkownik nr: 5 123

150 z gorka... ja wymiekam... a ty Celinko to chyba nocami nie spisz tylko szyjesz.... 150 z gorka blink.gif 4.gif

co ja gadam ... 200 z gorka = 150+60+8+ niewiadomo ile jeszcze po drodze sie znajdzie.... 4.gif

Ten post został edytowany przez magdap: Aug 1 2012, 08:23 AM

+Quote Post
Celina
post Aug 1 2012, 06:14 PM
Post #8

Swój człowiek

Magdap już w nocy na szczęście sypiam , po prostu kanapkuje półtuszki które były szyte w Toruniu. Drugi doping to *Ania* i Ty masz też swój WIELKI udział. I tak powstają kolejne poszewki na poduszki.

*Ania* super pomysł z imionami 8.gif 8.gif tylko same imię np.Kuba. Dla Filipa trzeba będzie uszyć poduszkę dotykową.

Ten post został edytowany przez Celina: Aug 1 2012, 06:19 PM

+Quote Post
Rabcia
post Aug 1 2012, 08:04 PM
Post #9

Domownik

Grupa: Super Moderatorzy
Użytkownik nr: 450
Gadu-Gadu: 9993546

A czy to czasem nie jest tak, że te osiem dzieci z fundacji też jest z Jaszkotla?

+Quote Post
rachelka
post Aug 1 2012, 08:17 PM
Post #10

Domownik

Użytkownik nr: 8 142

Ja się dołączę, ale nie wcześniej jak w październiku. Teraz za chiny nie dam rady.

+Quote Post
*Ania*
post Aug 1 2012, 11:02 PM
Post #11

Swój człowiek

CYTAT(Celina @ Aug 1 2012, 07:14 PM) *
Magdap już w nocy na szczęście sypiam , po prostu kanapkuje półtuszki które były szyte w Toruniu. Drugi doping to *Ania* i Ty masz też swój WIELKI udział. I tak powstają kolejne poszewki na poduszki.

*Ania* super pomysł z imionami 8.gif 8.gif tylko same imię np.Kuba. Dla Filipa trzeba będzie uszyć poduszkę dotykową.

JAAAA DOPING??? To Wy mnie dopingujecie i inne Anioły!!! Przysylacie tyle dobra, że nie mamy wyjścia - musimy to z Niteczkami wykorzystać wink.gif Teraz jestem trochę w kropce, bo idę na roczny urlop zdrowotny ... Niteczki będą wyszywać - plan mam opracowany hehe, koleżanka zgodziła się byc kurierem - przez nią będę przekazywała zestawy do wyszywania i tą sama drogą odbierała... dziewczyny są juz na tyle zaawansowane, że dadzą radę bez spotkań.

Z Filipem też myslałam, ze trzeba coś dotykowego ... chyba jakąś aplikację? Ja tego nie robię, więc raczej musi ktoś inny.

+Quote Post
Celina
post Aug 2 2012, 07:08 PM
Post #12

Swój człowiek

Rabcia dla mnie 8 wte czy wewte to nie problem. W końcu mam silną grupę w Gdańsku.

+Quote Post
Celina
post Aug 29 2012, 04:34 PM
Post #13

Swój człowiek

Pięknie dziękuje za przesyłkę.

Cytuję słowa męża " o cholera dopiero wywiozła 146 poduszek a tu następna dostawa materiałów, niedługo to nie można będzie przejść" 583.gif

Ja uważam że miejsca jeszcze mam dużo.

+Quote Post
Celina
post Aug 31 2012, 07:27 PM
Post #14

Swój człowiek

Obejrzałam materiały od Magdap i mam fajne materiały na plecki poduszek i potrzebuje na CITO

- świnka pigi
- lokomotywy Tomek wink.gif
- księżniczki

bardzo pięknie prosimy. Materiały które otrzymałam mogła bym oglądać , dotykać i się nimi delektować, ja to mam szczęście. 8.gif

Magadap heart.gif 08.gif

+Quote Post
Celina
post Sep 4 2012, 07:59 PM
Post #15

Swój człowiek

W domowym zaciszu zaczęłam szyć poduszki. Otrzymałam piękne panele od Magdy oraz materiały od fundacji. Jutro zrobię zdjęcia 11.gif 11.gif

+Quote Post
we_st
post Sep 5 2012, 08:51 AM
Post #16

Nowy
*

Użytkownik nr: 9 611

Chętnie wyhaftuję parę kwadracików. Potrzebuję jednak więcej informacji. Np jakie wzorki, jaki materiał itp...

+Quote Post
magdap
post Sep 5 2012, 12:20 PM
Post #17

Swój człowiek

robimy generalnie haft krzyzykowy na aidzie, tematy dzieciece np. postaci z bajek, samochody, motylki.. i inne slodkie takie...
aida raczej biala ale kolorowa tez moze bc, bez koralikow czy dlugich backstitch-ow ( to te kreski w e wzorach, polski scieg za igla) by dziecko ich nie polknelo czy nie zaplatalo paluszka w luzna nitke.
jesli robisz inne hafty to tez zapraszamy - wszystko zostanie wykorzystane. Dziewczyny szyjace podusie sa genialne - dobiora materialy tak by to byla nasliczniejsza podusia - jak zwykle smile.gif

+Quote Post
eszyl
post Sep 5 2012, 01:56 PM
Post #18

Nowy
*

Użytkownik nr: 16 880

CYTAT(Celina @ Sep 4 2012, 08:59 PM) *
W domowym zaciszu zaczęłam szyć poduszki. Otrzymałam piękne panele od Magdy oraz materiały od fundacji. Jutro zrobię zdjęcia 11.gif 11.gif

Ja też chętnie się przyłączę. Już wyszywałam kiedyś kwadraty na kołderki. Ale tam były pewne wytyczne. Jaki np. powinien być wymiar wyszywanki? Czy brzeg ma być jakoś wykończony?
Czy tu Celino jest dowolność? pozdr

+Quote Post
sylwuska
post Sep 5 2012, 02:13 PM
Post #19

Nowy
*

Użytkownik nr: 18 288

Witam pierwszy raz słyszę o takiej akcji i chętnie się przyłącze:) czy są jakieś określone wymiary tych hafcików?? pozdrawiam

+Quote Post
magdap
post Sep 5 2012, 06:15 PM
Post #20

Swój człowiek

Najmniejsze jakie widzialam ze Celinka uzyla to takie cos kolo 5cm x5cm..

+Quote Post

6 Stron V   1 2 3 > » 
Reply to this topicStart new topic
1 użytkownik(ów) przegląda ten temat (1 gości i 0 anonimowych użytkowników)
0 Użytkownicy:

Wersja Lo-Fi Aktualny czas: 22nd September 2017 - 03:46 AM

MKPortal C1.2 rc1 ©2003-2008 mkportal.it
Strona wygenerowana w 0.21727 sekundy z 12 zapytaniami