Ostatni shout - nie widoczny
Nie jesteś upoważniony do przeglądania shoutów.

Reply to this topicStart new topic
> LoveQuiltsUK potrzebuje pomocy hafciarek z całego świata, potrzebne konkretne aplikacje
Celina
post Mar 31 2018, 09:02 PM
Post #1

Swój człowiek

Grupa: Użytkownicy
Użytkownik nr: 166

Celinki I Celinkowicze,
Pisze do was bo zaprzyjaźniona z Celinkami brytyjska akcja LoveQuiltsUK potrzebuje pomocy hafciarek z całego świata.
LoveQuiltsUK szyje patchworkowe kołderki –pocieszycielki dla chorych dzieci używając obrazków wyszytych haftem krzyżykowym.
Wielu chłopców prosi o patchworkowe kołderki z obrazkami superbohaterów.. w tej chwili mamy ponad 20 chłopców w ‘kolejce’ co oznacza ze potrzeba ponad 300 kwadratów z super bohaterskimi obrazkami.
W porozumieniu z LoveQuiltsUK proszę Was o pomoc w wyszywaniu kwadratów dla naszych małych superbohaterów.
Od akcji dostaliśmy trzy proste wzory symboli trzech superbohaterów popularnych w Wielkiej Brytanii: Kapitana Ameryki, Falsha oraz Zielonej Latarni. Zostały wybrane tak by byt jak najprostsze i przyjemne w wyszywaniu a jednocześnie nie wymagały dużej ilości rożnych kolorów mulin. W przeciwieństwie do poduś LoveQuiltsUK prosi zęby ozywać kanwy Aida tylko w kolorze białym, o rozmiarze nie mniejszym niż 33cm na 33cm. Oczywiście zarówno kanwa jak i mulina tylko 100% bawełniana.
Przez ostatnie lata LoveQuiltsUK przekazał dla Celinek kilkadziesiąt kilogramów materiałów a LoveQuiltowe aktywistki są filarami naszej brytyjskiej celinkowej grupy, dzielą swój czas pomiędzy LoveQuitsUK i nas.
Myślę ze mamy tutaj okazje pokazać tej akcji ze doceniamy ich wieloletnie wsparcie i możne ona liczyć na nasza pomoc. Osobiście chciałabym żebyśmy zachwyciły ich naszym odzewem i zasypały LoveQuiltsUK kwadracikami.
Celina z radością zgodziła się zęby kwadraciki dla tej akcji były przesyłane do niej, a ona potem zbiorczo wyśle je do Wielkiej Brytanii gdzie LoveQuiltsUK ma swoja siedzibę. Wstępnie ustaliłyśmy ze kwadraciki będą wysłane we wrześnio lub październiku tego roku, tak ze mamy pol roku na wyszywanie.
Jeśli chcielibyście wyszyć kwadracik dla tej akcji proszę o kontakt do Magda Pietrzak na PM - i wyśle wam wybrany wzorek czy wzorki.
Tutaj można przeczytać i zobaczyć http://www.lovequiltsuk.com/
Magda Pietrzak
Popularne wśród znajomych

Go to the top of the page

+Quote Post
Piwonia
post Apr 1 2018, 01:05 PM
Post #2

Domownik

Grupa: Użyszkodnicy
Użytkownik nr: 7 067

Może uda mi się wydłubać choć jeden, ale idzie mi to bardzo, bardzo powoli sad.gif Boję się, że obiecam a nie dotrzymam.

+Quote Post
rachelka
post Apr 14 2018, 08:35 AM
Post #3

Domownik

Użytkownik nr: 8 142

U mnie też krucho z wyszywaniem. Ale sprobuję. Nie obiecuje jednak na sto procent.

+Quote Post
Celina
post Apr 26 2018, 05:26 PM
Post #4

Swój człowiek

Dziękujemy za chęci i deklaracje do września macie czas.Codziennie wyszywać po 1 mb mulinki.

+Quote Post
JUREK
post May 5 2018, 07:45 PM
Post #5

Stały Bywalec

Użytkownik nr: 7 150

CYTAT(Celina @ Mar 31 2018, 10:02 PM) *
Celinki I Celinkowicze,
Pisze do was bo zaprzyjaźniona z Celinkami brytyjska akcja LoveQuiltsUK potrzebuje pomocy hafciarek z całego świata.
LoveQuiltsUK szyje patchworkowe kołderki –pocieszycielki dla chorych dzieci używając obrazków wyszytych haftem krzyżykowym.
Wielu chłopców prosi o patchworkowe kołderki z obrazkami superbohaterów.. w tej chwili mamy ponad 20 chłopców w ‘kolejce’ co oznacza ze potrzeba ponad 300 kwadratów z super bohaterskimi obrazkami.
W porozumieniu z LoveQuiltsUK proszę Was o pomoc w wyszywaniu kwadratów dla naszych małych superbohaterów.
Od akcji dostaliśmy trzy proste wzory symboli trzech superbohaterów popularnych w Wielkiej Brytanii: Kapitana Ameryki, Falsha oraz Zielonej Latarni. Zostały wybrane tak by byt jak najprostsze i przyjemne w wyszywaniu a jednocześnie nie wymagały dużej ilości rożnych kolorów mulin. W przeciwieństwie do poduś LoveQuiltsUK prosi zęby ozywać kanwy Aida tylko w kolorze białym, o rozmiarze nie mniejszym niż 33cm na 33cm. Oczywiście zarówno kanwa jak i mulina tylko 100% bawełniana.
Przez ostatnie lata LoveQuiltsUK przekazał dla Celinek kilkadziesiąt kilogramów materiałów a LoveQuiltowe aktywistki są filarami naszej brytyjskiej celinkowej grupy, dzielą swój czas pomiędzy LoveQuitsUK i nas.
Myślę ze mamy tutaj okazje pokazać tej akcji ze doceniamy ich wieloletnie wsparcie i możne ona liczyć na nasza pomoc. Osobiście chciałabym żebyśmy zachwyciły ich naszym odzewem i zasypały LoveQuiltsUK kwadracikami.
Celina z radością zgodziła się zęby kwadraciki dla tej akcji były przesyłane do niej, a ona potem zbiorczo wyśle je do Wielkiej Brytanii gdzie LoveQuiltsUK ma swoja siedzibę. Wstępnie ustaliłyśmy ze kwadraciki będą wysłane we wrześnio lub październiku tego roku, tak ze mamy pol roku na wyszywanie.
Jeśli chcielibyście wyszyć kwadracik dla tej akcji proszę o kontakt do Magda Pietrzak na PM - i wyśle wam wybrany wzorek czy wzorki.
Tutaj można przeczytać i zobaczyć http://www.lovequiltsuk.com/
Magda Pietrzak
Popularne wśród znajomych

pod jakim nikiem jest Magda Pietrzak

Ten post został edytowany przez JUREK: May 5 2018, 07:45 PM

+Quote Post
Celina
post May 5 2018, 11:22 PM
Post #6

Swój człowiek

Na FB Magda Pietrzak.

+Quote Post
Piwonia
post May 7 2018, 09:14 PM
Post #7

Domownik

Grupa: Użyszkodnicy
Użytkownik nr: 7 067

Tutaj MagdaP.

+Quote Post
JUREK
post May 9 2018, 08:45 PM
Post #8

Stały Bywalec

Już wszystko wiem dzięki ( postaram się )

+Quote Post
JUREK
post Jun 17 2018, 07:37 PM
Post #9

Stały Bywalec

Mam 6 szt po 2 z każdego wzoru i w związku z tym mam pytanie , czy mam podpisać kwadracik .............. jeżeli tak to jak?

+Quote Post
JUREK
post Jun 24 2018, 11:00 PM
Post #10

Stały Bywalec

Już mam gotowe kwadraciki zgodnie z zaleceniami. 25 wysyłam .

Ten post został edytowany przez JUREK: Jun 24 2018, 11:09 PM
Załączone pliki
Załączony plik  do_Anglii.jpg ( 276.77K ) Suma pobrań: 6

+Quote Post
Celina
post Jun 27 2018, 07:03 PM
Post #11

Swój człowiek

Już wstawiłam zdjęcie na FB. Pięknie dziękujemy , koperta coraz grubsza.Spokojnie do jesieni jest czas na wyszywanie.

+Quote Post
*Ania*
post Jul 9 2018, 07:14 AM
Post #12

Swój człowiek

Użytkownik nr: 5 830

Nie wiem czy dlatego że ja coraz starsza czy papierologia coraz obszerniejsza, ale w ciągu roku wciąż brakowało mi czasu, igiełkę bardzo rzadko miałam w rękach av-11.gif Teraz wakacje to coś na pewno wyszyję wink.gif Zaraz skontaktuję się z Madzią.

+Quote Post
Celina
post Aug 15 2018, 02:43 PM
Post #13

Swój człowiek

To jak wakacje to odpoczywaj i nabieraj sił.

+Quote Post

Reply to this topicStart new topic
1 użytkownik(ów) przegląda ten temat (1 gości i 0 anonimowych użytkowników)
0 Użytkownicy:

Wersja Lo-Fi Aktualny czas: 18th August 2018 - 10:38 PM

MKPortal C1.2 rc1 ©2003-2008 mkportal.it
Strona wygenerowana w 0.06345 sekundy z 12 zapytaniami