Ostatni shout - nie widoczny
Nie jesteś upoważniony do przeglądania shoutów.

2 Stron V  < 1 2  
Reply to this topicStart new topic
> Spotkajmy sie we Wrocławiu, Elblągu.
Celina
post Mar 22 2014, 06:21 PM
Post #21

Swój człowiek

Grupa: Użytkownicy
Użytkownik nr: 166

Ja się uśmiecham do poduszek 7.gif 7.gif , a na zdjęciach muszę być poważna bo Was reprezentuje 8.gif 8.gif
Go to the top of the page

+Quote Post
Celina
post Mar 28 2014, 08:05 PM
Post #22

Swój człowiek

Zaczynam się pakować na jutro. Łazanki ugotowane. Tak że jutro wielkie szycie , i niespodzianka 7.gif 7.gif

+Quote Post
Celina
post Mar 29 2014, 09:44 PM
Post #23

Swój człowiek

Witam serdecznie i po spotkaniu.Uszyłyśmy 60 szt paneli.Musimy poczekać na zdjęcia od Ani.Niespodzianką był tort z napisem 1940 i świeczka z 10 .Jak zwykle był super. Pozostałe wrażenia jutro.

+Quote Post
roxy
post Mar 30 2014, 12:54 AM
Post #24

Znajomy
**

Użytkownik nr: 23 967

wow - ale musialo byc fajnie czekamy z niecierpliwoscia na zdjecia

+Quote Post
Celina
post Mar 30 2014, 08:19 AM
Post #25

Swój człowiek

Musimy poczekać na zdjęcia, Ania jeszcze śpi.

+Quote Post
grynia
post Mar 30 2014, 08:23 AM
Post #26

Stały Bywalec

Użytkownik nr: 4 680

Szkoda że tak daleko mieszkam ale musiało byc super-czekam równiez na zdjęcia..............................

+Quote Post
Celina
post Mar 30 2014, 11:56 AM
Post #27

Swój człowiek

https://plus.google.com/photos/111225337885...24966993?sort=1

Tutaj jest część zdjęć bez retuszu 10.gif 10.gif

+Quote Post
Piwonia
post Mar 30 2014, 11:59 AM
Post #28

Domownik

Grupa: Użyszkodnicy
Użytkownik nr: 7 067

Aleście piękności naszyły. Skąd ta smutna mina, że bez retuszu? Tam ktoś źle wyszedł?

+Quote Post
grynia
post Mar 30 2014, 12:35 PM
Post #29

Stały Bywalec

Użytkownik nr: 4 680

Zrobiłyście kawał dobrej roboty.Spora gromadka pań sie uzbierała.Tort wyglada apetycznie-mniam ,mniam.Zdjęcia sa piekne nic nie trzeba obrabiać.Gratulacje za ciężka pracę.Pozdrawiam Was wszystkie.Grażyna

+Quote Post
roxy
post Mar 30 2014, 12:53 PM
Post #30

Znajomy
**

Użytkownik nr: 23 967

same slicznosci - a jedna poducha z haftem olbrzymiej dyni - swietna I taki wielki haft mozna super wykorzystac . / dopatrzylam sie I moich haftow jak zwykle w pieknej oprawie / BRAWO BRAWO BRAWO dla wszyskich .

+Quote Post
jagodzianka
post Mar 30 2014, 09:41 PM
Post #31

Domownik

Użytkownik nr: 294

I ja się dopatrzyłam kilku wszytych moich kwadracików biggrin.gif baaaardzo przyjemne uczucie! Takie wesołe i pozytywne te poduszeczki, niech dzieciaczkom przyniosą same dobre uczucia wub.gif

+Quote Post
Celina
post Apr 2 2014, 05:53 PM
Post #32

Swój człowiek

Już po spotkaniu które odbyło się w sobotę 29.03.2014 roku. Gościło nas Elbląskie Stowarzyszenie Pracowników Oświaty "Edukator", działające przy elbląskim oddziale Związku Nauczycielstwa Polskiego przy al. Grunwaldzkiej 31.
Nie mogłam od razu napisać swoich wrażeni bo zmogła mnie grypa. Antybiotyki działają i jest coraz lepiej.
Jak zawsze bardzo czekam na spotkanie z dziewczynami , to było szczególne ponieważ zgłosiły się nowe dziewczyny z Elbląga i liczę że będziemy miały również silną grupę tak jak dziewczyny z Trójmiasta i Kartuz. Na nie zawsze mogę liczyć. Planując wyjazd do Poznania zaczęłam porządkować gazety z artykułami o naszym szyciu i ku mojemu zdziwieniu stwierdziłam , że to już dziesięć lat szyję, proszę o kwadraciki , materiały itp. Zaplanowałam niespodziankę, jak urodziny to musi być też tort. Zamówiłam torta z napisem 1940 ( bo tyle było poduszek w moim albumie) zakupiłam świeczki i tak powstała niespodzianka 3.gif . Zależało mi bardzo aby na urodzinach były osoby które mi pomagały logistycznie na początku. Zaprosiłam Anię z Salonu Kobiet Twórczych, Lonię byłą przewodniczącą Ligi Kobiet Polskich, Basię która zabezpiecza nas logistycznie ( jest chora nie mogła być na całym spotkaniu) oraz naszą wierną redaktor panią Karolinę. Jak na solenizantki przystało otrzymałyśmy pięknie bukiety kwiatów. Przyniosłam ze sobą również grawerton który przywiozłam z Poznania, bo to również jest dla nich. Jestem przekonana że niespodzianka się udała. Tort jest również dla Was proszę się częstować, bo nam pomagacie i wspieracie w naszej wspólnej akcji abbra.gif 08.gif heart.gif . Zaraz będę zbierać zamówienie na kawę i herbatę Tort był smaczny. Przerwa urodzinowa trwała krótko, ponieważ celem spotkania było szycie paneli.
Dziewczyny same narzuciły ilość 60 szt , choć nie ukrywam że w domu miałam już poszyte celinki z materiałów od Magdy i Pawła ale nie mogłam ich wstawić do albumu bo był już napis na torcie zamówiony. Jak na każdym spotkaniu pranie mózgu z dobierania materiałów do kwadracików. Kolejka ustawiała się do Marysi która dzielnie prasowała. Cel został osiągnięty ja osobiście szyłam 60 panel. Teraz jak wyjdę na prostą ze zdrowiem , zacznę kanapkować panele i szyć celinki. Zapasy naszych kwadracików strasznie zmalało i muszę zacząć prosić o kolejne cry.gif cry.gif . Ponieważ już na maj mamy zaplanowane spotkanie w Gdańsku – Oruni.

Ten post został edytowany przez Celina: Apr 2 2014, 05:55 PM
Załączone pliki
Załączony plik  IMG_1002.JPG ( 56K ) Suma pobrań: 3
Załączony plik  IMG_1005.JPG ( 91.48K ) Suma pobrań: 7
Załączony plik  IMG_1013.JPG ( 63.9K ) Suma pobrań: 4

+Quote Post
Celina
post Aug 11 2015, 09:06 PM
Post #33

Swój człowiek

Spotkanie odbędzie się 19 września 2015 roku w
ZRZESZENIU HANDLU I USŁUG we Wrocławiu ul. Odrzańska 11/12
ja z koleżankami z Elbląga będziemy już 18.09.2015 , może uda się trochę pospacerować jak pogoda pozwoli i zdrowie po jeździe pociągiem.
My jedziemy z maszynami , bo każda zna swoją. Dziewczyny które organizują spotkanie będą miały materiały bawełniane i aplikacje wyszyte haftem krzyżykowym.Organizator zapewnia salę my nie płacimy, liczę też że ciasta też napieką,kawa, herbata też będzie.Ja biorę ze sobą tylko kubek.
Nocować będziemy w hostelu.

Prośba do dziewczyn aby zgłaszały swoją obecność bo może trzeba będzie pomyśleć o większej sali.
Może macie w domu aplikacje materiałowe albo materiały to możecie też ze sobą przynieść, bo wiadomo że przyjeżdżające pociągiem lub PKS to ciężko jechać z takim bagażem

Jadąc do Wrocławia będziemy wiozły ze sobą poduszki celinki dla podopiecznych hospicjum
www.hospicjum.wroc.pl
będzie uroczyste przekazanie w sobotę.

Ten post został edytowany przez Celina: Aug 25 2015, 07:55 PM

+Quote Post

2 Stron V  < 1 2
Reply to this topicStart new topic
1 użytkownik(ów) przegląda ten temat (1 gości i 0 anonimowych użytkowników)
0 Użytkownicy:

Wersja Lo-Fi Aktualny czas: 15th December 2019 - 05:19 PM

MKPortal C1.2 rc1 ©2003-2008 mkportal.it
Strona wygenerowana w 0.01467 sekundy z 12 zapytaniami