Ostatni shout - nie widoczny
Nie jesteś upoważniony do przeglądania shoutów.

23 Stron V   1 2 3 > »   
Reply to this topicStart new topic
> 2011 - wymianka wielkanocna, już wy dobrze wiecie o co chodzi ;)
Aslynn Foreignet
post Jan 25 2011, 12:51 PM
Post #1

Swój człowiek

Grupa: Moderatorzy
Użytkownik nr: 7 447

Postanowiłam założyć nowy wątek na wymiankę wielkanocną, zeby mi się nie pogubiły wink.gif osoby chętne do wzięcia udziału
na razie wyłowiłam tyle: biggrin.gif

1. Aslynn (no ja to chyba raczej jestem już skazana na wymianki wink.gif ) chociaż planów jeszcze konkretnych ni mam
2. Rabcia
3. MagdaP
4. Joana
5. *Ania*
6. Halszka
7. Piwonia
8. Jurek
9. rachelka
10. Kgosia
11. Grażka
12. Talie

Dora i Antonina - z pytajnikiem, ponieważ panie jeszcze się namyślają, kto jeszcze chętny to machać łapkami i klikać w klawiaturę smile.gif
Zapisy zbieram do końca lutego, a więc będzie potem prawie dwa miechy na wykonanie i wysłanie, bo w tym roku Wielkanoc jest dosyć późno smile.gif - tak, zeby pracki doszły około 20, 23 kwietnia.
Tematyka - wiosenno-wielkanocna, jeżeli chodzi o pomysły i technikę - dowolne (haft, szydełko, frywolitka itp.)
Go to the top of the page

+Quote Post
magdap
post Jan 25 2011, 01:30 PM
Post #2

Swój człowiek

Grupa: Użytkownicy
Użytkownik nr: 5 123

WIOSENNO-wielkanocna bedzie u mnie... trzeba bedzie wiosennego fruwajca czy inne kwiatuchy machnac... ale cicho bo sie wyda...
I juz tak na zas - wpisywac sie w podpowiadaczu wyniankowym bo... jednym z moich ulubionych kolorkow jest rozowy a wiem ze nie wszyscy podzielaja moj zachwyt tym jakze WIOSENNYM kolorkiem wink.gif

+Quote Post
Talie
post Jan 25 2011, 01:40 PM
Post #3

Stały Bywalec

Użytkownik nr: 7 252

Kolorek prawdziwie wiosenny, to fakt, ale ze względu na nadmierne upodobanie w nim osobników tzw pięknej płci o inteligencji... cóż - niezbyt wysokiej sprawia, że zwyczajnie nie mogę go znieść wink.gif

+Quote Post
Aslynn Foreignet
post Jan 25 2011, 03:10 PM
Post #4

Swój człowiek

A co wy tam macie do tego koloru? <w przypływie furii drze różowe...coś biggrin.gif biggrin.gif>
Mnie to się wiosenne kojarzy bardziej z zieleniami, żółciami (takimi bardzo ciepłymi jak słoneczko) a róż to tam gdzieś daleko, daleko...

+Quote Post
magdap
post Jan 25 2011, 07:43 PM
Post #5

Swój człowiek

CYTAT(Talie @ Jan 25 2011, 01:40 PM) *
Kolorek prawdziwie wiosenny, to fakt, ale ze względu na nadmierne upodobanie w nim osobników tzw pięknej płci o inteligencji... cóż - niezbyt wysokiej sprawia, że zwyczajnie nie mogę go znieść wink.gif

3.gif no tak, to teraz moge sobie dyplom ze studiow wyrzucic do ... rozowego kosza na smieci... 4.gif
Talie... ty to u mnie masz rozowe cudo jak w banku jak sie wylosujesz dla mnie ph34r.gif

+Quote Post
anna.l
post Jan 25 2011, 07:51 PM
Post #6

Stały Bywalec

Użytkownik nr: 4 462

Hop!hop!Proszę mnie wpisać na listę wielkanocnej wymianki.Zabawa jest wspaniała choć wciąż się denerwuję że moje drobiazgi nie dorównują prackom innych koleżanek.Wielkanocna tematyka jest jednak tak radosna i wiosenna,że chcę dołączyć do Waszego zacnego grona. biggrin.gif

+Quote Post
Aslynn Foreignet
post Jan 25 2011, 09:57 PM
Post #7

Swój człowiek

Ależ proszę bardzo biggrin.gif od teraz nasze zacne grono powiększyło się o kolejną uczestniczkę:

1. Aslynn
2. Rabcia
3. MagdaP
4. Joana
5. *Ania*
6. Halszka
7. Piwonia
8. Jurek
9. rachelka
10. Kgosia
11. Grażka
12. Talie
13. Anna.l

A ja mam ciągle nadzieję, że chociaż tym razem jakiś pan też się zgłosi... rolleyes.gif Dziewczyny, chyba musimy trochę popracować nad tymi naszymi "rodzynkami" bo oni chyba się nie umieją zdecydować wink.gif

+Quote Post
Talie
post Jan 25 2011, 10:45 PM
Post #8

Stały Bywalec

CYTAT(magdap @ Jan 25 2011, 07:43 PM) *
3.gif no tak, to teraz moge sobie dyplom ze studiow wyrzucic do ... rozowego kosza na smieci... 4.gif
Talie... ty to u mnie masz rozowe cudo jak w banku jak sie wylosujesz dla mnie ph34r.gif

Róż ładnie współgra z czernią, więc dawaj dawaj Kochana - już ja coś wymyślę mrgreen.gif

Poza tym u Ciebie nadmiar różu w oczy się nie rzuca, więc Ciebie do owej kategorii nie zaliczam biggrin.gif

+Quote Post
rachelka
post Jan 25 2011, 10:56 PM
Post #9

Domownik

Użytkownik nr: 8 142

Anno I. nic się nie bój liczy się serce włożone w prezent.
Dziewczyny tak a propos różowego, tak szczerze go niecierpię mad.gif . Jeśli ktoś kiedyś coś dla mnie to bez różu proszę smiley_1153.gif

+Quote Post
Talie
post Jan 25 2011, 11:33 PM
Post #10

Stały Bywalec

Pragnę uspokoić Wszystkich Tych, którzy raczej nie pałają miłością do tego koloru, że w mojej wymieniance go nie będzie wink.gif Znalazłam już wzór i szukać już innych nie będę, bo jest po prostu idealny - wiosenny, wielkanocny, zieloniutko-żółciutki, kolorowy i wesoły smile.gif

I ani grama różu biggrin.gif

Ten post został edytowany przez Talie: Jan 25 2011, 11:34 PM

+Quote Post
Aslynn Foreignet
post Jan 26 2011, 10:41 AM
Post #11

Swój człowiek

ja dopiero się przymierzam do szukania, tudzież zrobienia wzoru biggrin.gif biggrin.gif ale też róż pominę... jaka tylko szkoda, że projektanci mojego roboczego mundurka koniecznie musieli w nim wklepać różowe wstawki mad.gif po czterech latach używania to już nawet róż nie przypomina... i chyba tylko potraktować nożyczkami, ale kierowniczka by mnie wtedy chyba... rolleyes.gif

+Quote Post
Rabcia
post Jan 26 2011, 11:23 AM
Post #12

Domownik

Grupa: Super Moderatorzy
Użytkownik nr: 450
Gadu-Gadu: 9993546

CYTAT(Aslynn Foreignet @ Jan 26 2011, 10:41 AM) *
jaka tylko szkoda, że projektanci mojego roboczego mundurka koniecznie musieli w nim wklepać różowe wstawki mad.gif po czterech latach używania to już nawet róż nie przypomina...

Weź nowy mundurek i koniecznie pierz w "firmowym" płynie do ciemnych rzeczy, wtedy granat nie puści farby a róż zostanie różem, a nie szaro-burą wątpliwą ozdobą... W żadnym wypadku nie należy tego draństwa prać w proszkach do prania!!!

+Quote Post
magdap
post Jan 26 2011, 01:05 PM
Post #13

Swój człowiek

CYTAT(Aslynn Foreignet @ Jan 26 2011, 10:41 AM) *
że projektanci mojego roboczego mundurka koniecznie musieli w nim wklepać różowe wstawki mad.gif po czterech latach używania to już nawet róż nie przypomina... i chyba tylko potraktować nożyczkami, ale kierowniczka by mnie wtedy chyba... rolleyes.gif

Co to za firma co nie wymienia zalodze mundurkow przez 4 lata??? Mi zestaw dwuch garniturow (prywatnie kupuje) to najwyzej na rok do pracy starcza... potem to juz tak nie wyglada ze musze kupic nowe. A w piatki chodzimy do pracy w 'cywilnych' ciuchach czyli dzins obowiazkowy biggrin.gif
a cos rozowego mile widziane

+Quote Post
Piwonia
post Jan 26 2011, 01:24 PM
Post #14

Domownik

Grupa: Użyszkodnicy
Użytkownik nr: 7 067

To ja miałam trochę szczęścia z tym ubiorem, bo co prawda pracowałam w sekretariacie dużej firmy, ale mundurki wyjściowe musieli mieć tylko prawnicy (garnitur i te sprawy), u nas obowiązywał dyskretny biurowy luzik. W piątek robili "casual Friday", czyli kto żyw przychodził w dżinsach, choć ortodoksi zżymali się, że biurowy "casual" dżinsów jednak nie obejmuje. Kto by ich słuchał.

W garsonce chyba bym się udusiła.

A moje wiosenne skojarzenia to przede wszystkim piękna zieleń i żółć, a na dodatek błękitne niebo, białe chmurki na niebie i białe chmurki kwitnących drzew owocowych. Już się cieszę. Zresztą wszystko co radosne, świeże i kolorowe.

+Quote Post
grazka23
post Jan 26 2011, 05:39 PM
Post #15

Stały Bywalec

Użytkownik nr: 3 643

Ja tylko ku pewności - ta "Grażka" to chyba ja?
Nie sprawdzałam całego wątku, a się deklarowałam.

+Quote Post
Aslynn Foreignet
post Jan 26 2011, 11:15 PM
Post #16

Swój człowiek

CYTAT(magdap @ Jan 26 2011, 01:05 PM) *
Co to za firma co nie wymienia zalodze mundurkow przez 4 lata??? Mi zestaw dwuch garniturow (prywatnie kupuje) to najwyzej na rok do pracy starcza... potem to juz tak nie wyglada ze musze kupic nowe. A w piatki chodzimy do pracy w 'cywilnych' ciuchach czyli dzins obowiazkowy biggrin.gif
a cos rozowego mile widziane

Rabcia wie, co to za firma, bo sama do niedawna była moją "koleżanką po kasie", że tak to nazwę biggrin.gif a nie będę zdradzać, tylko mnie już gęba boli od proszenia się o nowy mundurek, a z granatem ni ma problima, używam woolite do czarnego i granat jak znalazł wychodzi. Różu już ni ma bo się te wstawki prują... no ale ja po 4 latach użytkowania to mam jeszcze całkiem fajny mundurek

+Quote Post
Aslynn Foreignet
post Jan 26 2011, 11:15 PM
Post #17

Swój człowiek

CYTAT(grazka23 @ Jan 26 2011, 05:39 PM) *
Ja tylko ku pewności - ta "Grażka" to chyba ja?
Nie sprawdzałam całego wątku, a się deklarowałam.

Ta "Grażka" to na pewno ty, nie bój żaby smile.gif

+Quote Post
grazka23
post Jan 27 2011, 07:07 PM
Post #18

Stały Bywalec

Użytkownik nr: 3 643

No to super biggrin.gif

+Quote Post
dora
post Jan 28 2011, 01:00 PM
Post #19

Stały Bywalec

Użytkownik nr: 1 397
Gadu-Gadu: 714881

Zgłaszam się też do wymianki wielkanocnej.

+Quote Post
małgoś
post Jan 28 2011, 07:06 PM
Post #20

Stały Bywalec

Użytkownik nr: 2 174

W natłoku pracy odpuściłam Walentynkowa wymiankę (choć żałuję bo lubię dostawać prezenty), ale mam nadzieję że najgorsze już poza mną.
Lynko proszę wpisz mnie na listę. Jeszcze nie bardzo wiem na co się zdecydować. Wszystko zależy kogo wylosuję. Jeśli będzie to Magdap prezent będzie różowy, a co nich dziewczyna ma jak lubi. Dla pozostałych kobietek rezerwuję kolory wiosenne rolleyes.gif

+Quote Post

23 Stron V   1 2 3 > » 
Reply to this topicStart new topic
1 użytkownik(ów) przegląda ten temat (1 gości i 0 anonimowych użytkowników)
0 Użytkownicy:

Wersja Lo-Fi Aktualny czas: 19th January 2021 - 11:51 AM

MKPortal C1.2 rc1 ©2003-2008 mkportal.it
Strona wygenerowana w 0.01347 sekundy z 12 zapytaniami